NEO-880120T Teak Tablalı Rattan Duş

Teak-Tablali-Rattan-Dus-NEO-880120T_1

NEO-880120T Teak Tablalı Rattan Duş

0 out of 5

Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Teak Tablalı Rattan Duş, hem ev hem işletme dekorasyonu için uygundur. Otel, tatil köyü, aqua park, konut sitesi kullanımı için idealdir. Havuz ve deniz kenarı alanlarında kullanılabilir.

Stok kodu: NEO-880120T Kategoriler:

Açıklama

Teak Tablalı Rattan Duş

İthal bir ürün olan Teak Tablalı Rattan Duş, şık tasarımı ve estetik detayları ile uzun yıllar kullanılabilen ürünler arasında yer alır. Tercihe göre kahverengi ve beyaz renk alternatifi sunan ürün, dış mekân kullanımı için uygun. Yalın ve modern tasarımı sayesinde tüm bahçe mobilyaları ile kolayca kombinlenebilir.

Alüminyum gövdeden üretilen Teak Tablalı Rattan Duşun gövdesi elektrostatik boyadır. Ayak basma bölümü teak ahşaptan üretilir. Sudan etkilenmeyen teak ağacı ile maksimum kullanım sağlayan ürün, dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır.

Ürün; otel, tatil köyü, aqua park gibi toplu kullanım alanlarının deniz ve havuz kenarlarında tercih edilebildiği gibi bahçe, teras ve konut siteleri için de kullanıma elverişlidir. 90 cm genişliğe 230 cm yüksekliğe sahip olan ürün, ideal ölçüleri ile de kullanıcılarına konfor sağlar.

Rattan şezlong ve alüminyum şemsiyelerle birlikte kombinlenen Teak Tablalı Rattan Duş, bahçe mobilyalarına şıklık katar.Teak Tablalı Rattan Duş hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Opsiyonları:
  • Teak Tablalı Rattan Duş ithal üründür.
  • Rattan Renkleri: Kahverengi & Beyaz
  • Gövde alüminyum malzeme ile üretilmektedir ve elektrostatik boyalıdır.
  • Ayak basma yerinde bulunan ahşap, teak ağacı ile üretilmektedir ve sudan etkilenmez.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Teak Tablalı Rattan Duş, hem ev hem işletme dekorasyonu için uygundur. Otel, tatil köyü, aqua park, konut sitesi kullanımı için idealdir. Havuz ve deniz kenarı alanlarında kullanılabilir.
  • Ölçüleri w.90cm d.70cm h.230cm
  • Rattan şezlong modelleri ile birlikte şık bir görünüm sağlar. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo