NEO-880095T Rattan Havuz Deniz Şezlong

Rattan-Havuz-Deniz-sezlong-NEO-880095T_1
Rattan-Havuz-Deniz-sezlong-NEO-880095T_2

NEO-880095T Rattan Havuz Deniz Şezlong

0 out of 5

Rattan Havuz Deniz Şezlong hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, tatil köyü, aqua park, konut sitesi alanlarında yoğun kullanıma ve dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Havuz ve deniz kenarı kullanımında paslanma riski bulunmaz. Tekerlekli ve hafif tasarımıyla kolaylıkla yeri değiştirilebiliyor.

Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Rattan Havuz Deniz Şezlong hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Stok kodu: NEO-880095T Kategoriler:

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Rattan Havuz Deniz Şezlong

İşlevsel kullanımıyla dikkat çeken Rattan Havuz Deniz Şezlong, tasarımı sayesinde en çok ilgi gören şezlong modelleri arasında yer alıyor. Modelin ayak kısmındaki özenli detaylar kullanıldığı her yerde hoş bir atmosfer yaratıyor.

Ev ve işletmelerin dekorasyonunda kullanılan ürün, otel, tatil köyü, aqua park ve konut sitesi alanlarındaki yoğun kullanımlarda bile uzun yıllar sağlamlığını koruyor. Şezlong, kahverengi ve beyaz renk seçenekleriyle kullanıldığı her ortama uyum sağlıyor.

Ürünün gövdesi alüminyum materyalden üretiliyor. Hafif ve dayanıklı yapısının yanı sıra tekerlekli olması modelin yerinin kolaylıkla değiştirilmesini sağlıyor.

Şezlongun sırt pozisyonu kullanıcının istediği kademeye ayarlanabiliyor. Ürünün içeriğine minder dahil edilmiyor. Ancak tercih edilirse modele uygun akrilik ya da polyester kumaştan minder tasarlanabiliyor. Minderin renk ve deseni kullanıcı tarafından seçiliyor.

Rattan şezlong, yoğun güneş ve yağmur gibi dış hava koşullarına karşı dayanıklı yapısıyla kullanıcıya avantaj sağlıyor. Ürün yıl boyunca dışarıda kalabiliyor, depolanmasına gerek kalmıyor. Ayrıca modelin istiflenebilmesi taşıma ve sevkiyatını kolaylaştırıyor.

Bahçe mobilyaları grubunda bulunan şezlong hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şemsiye kategorisindeki ürünlerle birlikte kullanılabilen modeli dilerseniz hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları :

 • Rattan Havuz Deniz Şezlong ithal üründür.
 • Örgü Renkleri: Kahverengi & Beyaz
 • Gövde alüminyum malzeme ile üretilmektedir. Hafif ve dayanıklıdır.
 • Şezlong sırt pozisyonludur. İstenilen kademede ayarlanabilir.
 • Minderler hariçtir. Tercihe göre akrilik veya polyester kumaş ile minder üretilebilir. Renk veya desen seçimi yapılabilir.
 • İstiflenebilmesi taşıma ve sevkiyat zamanları için avantaj sağlar.
 • Tekerlekli olması sayesinde kolayca yeri değiştirilebilir.
 • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. 12 Ay boyunca dış mekanda durabilir.
 • Garanti süresi 24 ay.
 • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Rattan Havuz Deniz Şezlong hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, tatil köyü, aqua park, konut sitesi alanlarında yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Havuz ve deniz kenarı kullanımında paslanma riski bulunmaz.
 • Şezlong Ölçüsü: w.190cm d.70cm h.50cm
 • Rattan şezlong ile birlikte kullanılabilecek şemsiye modellerini inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi ve satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Renk

Kahverengi, Kırık Beyaz

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo