NEO-300420T Vintage Yemek Sandalyesi Ahşap Ayaklı

NEO-300420T-Vintage-Yemek-Sandalyesi-Ahsap-Ayakli-1
NEO-300420T-Vintage-Yemek-Sandalyesi-Ahsap-Ayakli-3
NEO-300420T-Vintage-Yemek-Sandalyesi-Ahsap-Ayakli-2

NEO-300420T Vintage Yemek Sandalyesi Ahşap Ayaklı

0 out of 5

Vintage tarzda tasarlanan ve iç mekan yemek alanları için ideal sandalyedir. Döşeme ve ahşap kısımlar için renk seçimleri yapılabilir. Ergonomik ölçüleri, konforlu kullanım sağlar. Restaurant, cafe işletmeleri için idealdir.

 

Vintage Yemek Sandalyesi Ahşap Ayaklı üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-300420T Kategoriler:

Açıklama

Vintage Yemek Sandalyesi Ahşap Ayaklı

  • Vintage tarzı iç mekan mobilya tasarımları olan sandalye, dekorasyona uyum sağlayacak renkler ile üretilebilir. Vücudu saran formu, misafirler için maksimum konfor sağlar.
  • Döşeme kısmında kullanılabilecek çok sayıda deri ve kumaş seçeneği bulunmaktadır.
  • Masif ahşap ayak, istenilen renge boyanabilir. Karteladan seçim yapılabilir. Özel üretim sandalyenin ayakları, metal olabilir. Örneğin; Tekerlekli ayak kullanıldığında, bu sandalye toplantı sandalyesi olarak da kullanılabilir.
  • Yemek sandalyesinin ölçüleri; w. 63cm d.72cm h. 81cm
  • Ürün, horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonunda kullanılabilir. Restaurant, cafe, otel, kahve dükkanı kullanımı için idealdir. Özellikle uzun süreli yemek ve sohbet zamanları için konforludur.
  • Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo