İroko Bar Sandalyesi

Bahçe mobilyası arasında ahşap ile üretilen ürünler favori olmaya devam ediyor. Doğaya dönüşün yaşandığı yaz aylarında ahşabın dokusu ve sıcak görünümü, dış mekan dekorasyonunda ayrı bir öneme sahip. Horeca sektöründe sıklıkla tercih edilen ahşap bahçe mobilyaları, iroko ağacından üretilmektedir.

İroko bar sandalyesi, otel, cafe, coffee shop, tatil köyü işletmelerinin dekorasyonları için özel olarak üretilmektedir. Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Teak mobilyalarda olduğu gibi ürünlerin üzerine teak yağı uygulanmaktadır. Teak mobilya gibi dayanıklı ancak daha ekonomik fiyatlı olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir. İşletme bütçesi açısından avantaj sağlar.

İroko mobilya, model ve özel ölçü talep edilebilir. İroko bar sandalyesinin oturum yüksekliği, kollu veya kolsuz olması gibi detaylar mimarlar veya işletme sahipleri tarafından belirlenebilir. Böylelikle dekorasyonda tam da istenen sonuç elde edilir.

İroko bar sandalyeleri, çok kalabalık işletmelerde, yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Üretiminde farklı malzemeler bir arada kullanılabilir. Ürün üzerinde; Metal, örgü, döşeme bölümleri olabilir. Bar sandalyeleri, minderli olarak da sipariş verilebilir. Polyester veya akrilik kumaş kartelalarından renk ve desen seçimi yapılabilir.

İroko mobilya grubunda bar sandalyesi, iroko koltuk, yemek sandalyesi, masa, bar masası, iroko kanepe ve oturma grubu, şezlong ve salıncak bulunmaktadır. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatları için iletişime geçiniz.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.