siesta masa

Siesta Masa Modelleri

Açık ve kapalı alanlar için uygun olan Siesta masa tasarımlarımızı en şık ve modern seçenekler ile birlikte sizlerin beğenisine sunuyoruz. Siesta masa modellerini hastane, otel ve avm gibi birçok alanda görmek mümkün.

Otel Siesta Masa Tasarımları

Modern çizgiler ile tasarlamış olduğumuz Siesta markalı otel masalarımız ile müşterilerimiz için şık ve kullanışlı bir alternatif sunmaktayız.

Restaurant, Cafe ve Bar Siesta Masa

Rahatlığı ile ön plana çıkan Siesta masa tasarımları restaurant kullanımı için de uygun seçenekler sunuyor. Farklı renklerde ve modellerde tasarımını yaptığımız Siesta masa tasarımlarımız özgün görünümleri ile cafe için de sıklıkla tercih edilmektedir. Zengin bir koleksiyon ile birlikte sizlerin beğenisine sunduğumuz bar Siesta masa tasarımlarımız ile daha şık mekanlara sahip olabilirsiniz.

Ofis Siesta Masa

Daha konforlu çalışma alanlarına sahip olmak için ofis alanlarınızda Siesta masalarımızı tercih edebilirsiniz. Siesta masa modellerimiz home ofis kullananlar için de çok sayıda farklı alternatif sunmaktadır.

Hastane Siesta Masa

Kaliteli içeriklerde tasarlamakta olduğumuz Siesta masa tasarımlarımız hastane ihtiyaçlarında da etkili çözümleri sunmaktadır.