siesta bar sandalyesi

Siesta Bar Sandalyesi

Siesta bar sandalyesi birbirinden farklı seçenekleriyle müşterilere sunulmaktadır. Renk ve desen çeşitliliği bol olan ürünler, iç mekanlarda ve dış mekanlarda kolayca kullanılabilmektedir.

Siesta markalı otel bar sandalyeleri çeşitleri, Neo Horeca markası sayesinde hem renklenmiş hem desen çokluğu sağlamıştır. Kullanımı kolay, uzun yıllar boyunca dayanıklı olan sandalyeler, farklı modellerde sipariş edilebilir.

Yiyecek ve İçecek Sektörü

Restaurant işletmelerinde, iç kısımlarda kolaylıkla kullanılabilir. Evlerde de çokça tercihedilmektedir. Cafe ve coffe shop işletmelerinde elit görseli sağlamak için sipariş edilebilir. Bar işletmelerinde, yerden tasarruf etmek için çok sık tercih edilen siesta bar sandalyeleri, müşteri memnuniyetini sağlarken, özenli kullanım gerektirmediği için çok dayanıklıdır.

Ev ve İş Yeri Dizaynı

Ofis işletmelerinde, dinlenme alanlarında da tercih edilerek, görsel zevk artırılabilir. Home ofis çalışanlar için yüksek werzalit masa tercihi yapılırken, mutlaka yüksek bar taburelerinin de alınması gereklidir.

Rahatlık ve Konfor

Hastane kantinlerinde tercih edilerek, insanların rahatça oturması ve dinlenmesi sağlanabilir. Yerden tasarruf sağlarken, mesafeli bir oturma düzenine sahip olunur. Avm içinde yer alan dinlenme alanlarında ve restoranlarda kullanılabilir durumdadır.