Plastik Sandalye

Plastik Sandalyeler

Teknolojik gelişmeler her sektörde olduğu gibi mobilya sektöründe de olumlu gelişmelere sebep olmaktadır. Mobilya sektöründe bunun en güzel örneklerinden biri Plastik sandalye modelleridir. Plastik sandalyeler genelde balkon, bahçe, Anadolu düğün ve nişanlarında kullanılan modeller olarak bilinse de günümüzde modern, estetik tasarımları ile aklınıza gelecek her yerde kullanılabilmektedir.

NEO HORECA plastik sandalyeler günümüz de özellikle evlerin her bölümünde kullanılabilen estetik sandalyeler olarak dikkat çekmektedir. Sağlamlıkları, suya dayanıklı olmaları, dış mekan sandalye olarak kullanılan modellerin güneş ışıklarına karşı gösterdiği başarılı direnç sayesinde uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Diğer NEO HORECA sandalye modellerimiz için sandalyeler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

İleri teknoloji ile üretilen ve birbiri ile yarışan trend tasarımlara sahip plastik sandalyeler, bahçe mobilyaları kategorisinde bulunsa da, iç mekan dekorasyonunda kullanılabilecek şık görünüme sahiptir. Sağlam gövde yapıları sayesinde pek çok yerde kullanılabilir. Genellikle, çok sayıda kişinin bulunduğu yemek alanlarında, örneğin otel, cafe, restaurant, coffee shop, fast food, alışveriş merkezi işletmelerinde tercih edilmektedir. Bu işletmelerin bahçe, veranda, teras alanlarında uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir. Ayrıca şirket, okul, fabrika, hastane gibi yerlerin yemekhaneleri için ideal seçimlerdir. Bazı plastik sandalye modelleri, bar sandalyesi olarak da üretilmektedir. Plastik bar sandalyeleri kategorisini inceleyebilirsiniz.

Plastik mobilyalar, hafif olmaları ve dış hava şartlarına dayanıklılığı sayesinde, kullanım kolaylığı sağlar. Plastik sandalyeler ve plastik masalar, polipropilen malzeme ile üretilmektedir. Farklı renkler alternatiflerine sahip mobilyaların üretiminde kullanılan UV katkısı, güneş altında solmamasını sağlar. Dış mekanda, yağmur ve kar yağışı altında durabilir. Özenli kullanım gerektirmez.

Plastik sandalyelerin istiflenebilir olması, önemli bir kolaylık sağlar. Taşıma, nakliye, depolama zamanlarında avantaj sağlar. Katlanabilir plastik sandalyeler, aynı şekilde kolay taşınabilir, yer kaplamaz. Özellikle düğün, davet ve çeşitli etkinliklerde, organizasyon firmaları daha hızlı çalışabilir.

Çocuk plastik sandalyesi, hafif ve sağlam olduğu için güvenlidir. Ergonomik yapısı, çocukların sağlıklı ve konforlu zaman geçirmesine katkı sağlar.

Sandalyeler ile kombin yapılacak yemek masaları için, masalar kategorisindeki ürünler incelenebilir. Plastik masa modelleri arasından yapılacak seçim ile yemek masası takımı oluşturulabilir. Ayrıca; Compact, werzalit, masif ahşap, epoksi kütük, mdf masalar ile birlikte kullanılabilir. Dekorasyon için tek sınır hayal gücüdür. Plastik sandalyeler ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için bizimle iletişime geçiniz