NEO-200258T Siesta Marcel XL Sandalye

Siesta Marcel XL Sandalye NEO-200258T-10
NEO-200258T-Siesta-Marcel-XL-Sandalye-9
NEO-200258T-Siesta-Marcel-XL-Sandalye-7
NEO-200258T-Siesta-Marcel-XL-Sandalye-6
NEO-200258T-Siesta-Marcel-XL-Sandalye-5
NEO-200258T-Siesta-Marcel-XL-Sandalye-1
Siesta-Marcel-XL-Sandalye-NEO-200258T
NEO-200258T-Siesta-Marcel-XL-Sandalye-2
NEO-200258T-Siesta-Marcel-XL-Sandalye-3
NEO-200258T-Siesta-Marcel-XL-Sandalye-4

NEO-200258T Siesta Marcel XL Sandalye

0 out of 5

Yeni tasarım yemek sandalyesi, plastik sandalyeler algısını değiştiriyor. Klasik tarzın dekoratif görünümü, iç mekandan bahçeye taşınıyor. Siesta Marcel XL Sandalye, bahçe mobilyaları arasındaki iddialı tasarımlardan biridir. Cafe, restaurant, avm, hastane ve ofis yemek alanı kullanımı için tercih edilebilir. Beş farklı renkte üretilmektedir. İstiflenebilir.

BOYUT
Genişlik : 57cm  / 22,4inc
Derinlik : 52cm  / 20,4inc
Sırt Yüksekliği : 85cm  / 33,4inc
Oturum Yüksekliği : 44cm  / 17,3inc
Ağırlık : 3,9kg
Marka:Siesta

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Siesta Marcel XL Sandalye

  • Yuvarlak hatlara sahip, modası geçmeyecek tasarım, bulunduğu yemek alanında dekoratif görünüm sağlar. Klasik tarzın göz alıcı etkisi, modern üretim teknikleri sayesinde, bahçe, veranda, teras gibi alanlarda devam etmektedir. taşınmasıdır. Yeni tasarım, plastik bahçe sandalyesi algısını değiştirmeye aday olacak, şık görünüme sahiptir. Bahçe mobilyaları kategorisinde bulunan, iç mekan dekorasyonuna uygun, az miktardaki tasarım arasındadır. Ev ve işletme kullanımı için idealdir. Ergonomik ölçüleri sayesinde konforlu ve keyifli zaman geçirilmesini sağlar.
  • Sağlam gövde yapısına sahip sandalye, dört mevsim, dış mekanda durabilir. Güneş ışığından, yağmur ve kardan etkilenmez. Hava şartları sebebiyle korumak gerekmez.
  • İstiflenebiliyor olması kullanım kolaylığı sağlar. Taşıma, depolama, nakliye, temizlik, pratik şekilde yapılabilir.
  • Yemek sandalyesi, beş farklı renkte üretilmektedir. Beyaz, siyah, koyu gri, zeytin yeşili, kum gri renkleri arasından seçim yapılabilir. Uv dayanımı yüksektir, renk solması yaşanmaz.
  • Kolay temizlenebilir, bakım gerektirmez ve yemek alanlarında hijyen sağlar.
  • Özellikle yoğun kullanımda dayanıklı olmasını sağlayan cam elyaf katkısı sayesinde deforme olmaz. İlk günkü yeni görünümünü korur.
  • Farklı malzeme ile üretilen masalar ile birlikte kullanılabilir, istenilen yemek alanı dekorasyonu oluşturulabilir. Kullanım yerine bağlı olarak, plastik masalar, compact masalar, masif masalar, werzalit masalar, mdf-lam masalar gibi seçenekler çoğaltılabilir. Cafe, restaurant, avm, bar, otel, hastane ve ofis yemek alanı, okul kantini, fabrika yemekhanesi gibi pek çok dekorasyonda kullanılabilir. Talebe göre, oturum yeri için minder siparişi verilebilir. Akrilik veya polyester kumaş kullanılabilir. Siesta sandalye modellerini inceleyebilirsiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, toptan satış fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Renk

Beyaz, Koyu Gri, Kum Gri, Siyah, Zeytin Yeşili

Marka

Siesta

[porto_block id="23687" name="siesta-gruplar"]