NEO-300134T Döşemeli Sandalye Restaurant Mobilyaları

NEO-300134T-Dosemeli-Sandalye-Restaurant-Mobilyalari-1
NEO-300134T-Dosemeli-Sandalye-Restaurant-Mobilyalari-3
NEO-300134T-Dosemeli-Sandalye-Restaurant-Mobilyalari-2

NEO-300134T Döşemeli Sandalye Restaurant Mobilyaları

0 out of 5

Kumaş veya deri ile döşenebilen sandalye, dekoratif, konforlu ve uzun ömürlüdür. Dekorasyona özel olarak üretilmektedir. Cafe, coffee shop, restaurant, bar, steak house kullanımı için uygundur.

 

Döşemeli Sandalye Restaurant Mobilyaları üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Döşemeli Sandalye Restaurant Mobilyaları

  • Keskin hatlardan uzak soft dizaynı, uzun süreli yemek zamanlarında sağladığı konfor ve kalabalık işletmelere uygun sağlam yapısı sayesinde favori ürünlerden biridir. Oldukça fazla renk seçeneğine sahip olan koltuk ile dekorasyonda pek çok kombinasyon yapmak mümkün.
  • Döşemeli kısımda tercihe göre kumaş veya deri kullanılabilir. Kartelalardan seçim yapılabilir. Deri, nubuk, süet, keten, pamuk, kadife gibi seçenekler bulunmaktadır.
  • Sandalyenin oturum ve sırt kısmı kontra, ayakları masif ahşaptır. Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir.
  • Sandalye ölçüleri w.57cm d.57cm h.83cm
  • Ticari kullanıma uygun sandalye, cafe, coffee shop, otel, steak house, bar dekorasyonu için doğru seçimdir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo