NEO-300134T Döşemeli Sandalye Restaurant Mobilyaları

Döşemeli Sandalye Restaurant Mobilyaları NEO-300134T-1
Döşemeli Sandalye Restaurant Mobilyaları NEO-300134T-2
Döşemeli Sandalye Restaurant Mobilyaları NEO-300134T-3
Döşemeli Sandalye Restaurant Mobilyaları NEO-300134T-4

NEO-300134T Döşemeli Sandalye Restaurant Mobilyaları

0 out of 5

Kumaş veya deri ile döşenebilen sandalye, dekoratif, konforlu ve uzun ömürlüdür. Dekorasyona özel olarak üretilmektedir. Cafe, coffee shop, restaurant, bar, steak house kullanımı için uygundur.

 

Döşemeli Sandalye Restaurant Mobilyaları üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 58cm  / 22,8inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 84cm  / 33inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 8,6kg

Açıklama

Döşemeli Sandalye Restaurant Mobilyaları

Yeme-İçme sektöründe bulunan otel, restaurant, kafe gibi işletmelerde sıklıkla tercih edilen Döşemeli Sandalye Restaurant Mobilyaları, yer aldığı ortamın dekorasyonunu en şık şekilde tamamlamayı başarıyor. Şık ve işlevsel tasarımıyla müşterilerin beğenisini kazanan sandalye, omurgayı destekleyen oval yapısı sayesinde de sağlıklı, rahat ve uzun süreli oturumda konfor imkânı sağlıyor.

İskeleti birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilen bu ürün, sipariş üzerine üretim programına alınıyor. Müşteriler ürünün ahşap ayak rengini seçebiliyor ve bu bölüm müşteri isterse lake olarak boyanabiliyor. Oturum ve sırt kısmında bulunan döşeme, tercihe bağlı olarak kumaş veya deriden imal ediliyor. Döşemedeki renk ve desen tercihi kullanıcıya bırakılıyor. Sırt ve oturum yerinde bulunan yüksek dansiteli sünger ve kumaş, kullanıcıya sunulan konforun en iyi hâle gelmesine katkıda bulunuyor.

Döşeme üzerine firma logosu uygulaması ile kurumsal bir dekorasyon elde edilebiliyor. Ürün, yüksek adetli siparişlerde üzerinde küçük değişiklikler yapılabilme avantajı ile satışa sunuluyor. Siz de bu ürünü işletmenizde tercih ediyorsanız üretim süreci, modifikasyonlar, teknik bilgiler ve fiyat hakkında merak ettiklerinizi sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz hemen siparişinizi verebilir ve kaliteli bir sandalye kullanmanın konforunu yaşayabilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Keskin hatlardan uzak soft dizaynı, uzun süreli yemek zamanlarında sağladığı konfor ve kalabalık işletmelere uygun sağlam yapısı sayesinde favori ürünlerden biridir. Oldukça fazla renk seçeneğine sahip olan koltuk ile dekorasyonda pek çok kombinasyon yapmak mümkün.
  • Döşemeli kısımda tercihe göre kumaş veya deri kullanılabilir. Kartelalardan seçim yapılabilir. Deri, nubuk, süet, keten, pamuk, kadife gibi seçenekler bulunmaktadır.
  • Sandalyenin oturum ve sırt kısmı kontra, ayakları masif ahşaptır. Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir.
  • Sandalye ölçüleri w.57cm d.57cm h.83cm
  • Ticari kullanıma uygun sandalye, cafe, coffee shop, otel, steak house, restaurant, bar dekorasyonu için doğru seçimdir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo