NEO-300122T Restaurant Sandalyesi Döşemeli Metal Ayaklı

NEO-300122T-Restaurant-Sandalyesi-Dosemeli-Metal-Ayakli-1
NEO-300122T-Restaurant-Sandalyesi-Dosemeli-Metal-Ayakli-3
NEO-300122T-Restaurant-Sandalyesi-Dosemeli-Metal-Ayakli-4
NEO-300122T-Restaurant-Sandalyesi-Dosemeli-Metal-Ayakli-2

NEO-300122T Restaurant Sandalyesi Döşemeli Metal Ayaklı

0 out of 5

Restaurant, cafe, otel dekorasyonu için ideal döşemeli yemek sandalyesi, renk alternatiflidir. Rahat oturuma sahip sandalye, kalabalık yemek alanlarında uzun yıllar sağlamlığını korur. Dekorasyona özel olarak üretilmektedir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 58cm  / 22,8inc
Derinlik : 56cm  / 22inc
Sırt Yüksekliği : 85cm  / 33,4inc
Oturum Yüksekliği : 45,5cm  / 17,9inc
Ağırlık : 8,4kg

Açıklama

Restaurant Sandalyesi Döşemeli Metal Ayaklı

  • Horeca sektörü için ideal konforlu, şık ve dayanıklı sandalye, sipariş üzerine üretime alınmaktadır. İddialı dekorasyona sahip restaurant, otel, cafe işletmelerinde, misafirlerin keyifli zaman geçirmesine katkı sağlar.
  • Sandalye döşemesi için deri, süet, nubuk, pamuk, keten, kadife kullanılabilir. Renk ve desen seçimleri için kartelalar bulunmaktadır.
  • Sandalyenin ayağı metal olduğu için ekstra dayanıklılık sağlanır. Ral kartelasından renk seçimi yapılabilir veya farklı kaplamalar talep edilebilir. Örneğin; Pirinç, bakır, bronz gibi kaplamalar yapılabilir. Tamamen farklı bir ayak modeli de üretilebilir.
  • Sandalye ölçüleri w.56cm d.57cm h.85cm
  • Birlikte kombin yapılabilecek masa modelleri için masalar kategorisi incelenebilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo