NEO-300133T Hazeran Sırtlı Ahşap Yemek Sandalyesi

NEO-300133T-Hazeran-Sirtli-Ahsap-Yemek-Sandalyesi-1
NEO-300133T-Hazeran-Sirtli-Ahsap-Yemek-Sandalyesi-2
NEO-300133T-Hazeran-Sirtli-Ahsap-Yemek-Sandalyesi-3
NEO-300133T-Hazeran-Sirtli-Ahsap-Yemek-Sandalyesi-4

NEO-300133T Hazeran Sırtlı Ahşap Yemek Sandalyesi

0 out of 5

Retro mobilya tarzının güzel örneklerinden biridir. Hazeran sırtlı ahşap yemek sandalyesi, deri veya kumaş ile döşenebilir. Gövde rengi değişebilir. Restaurant, cafe dekorasyonu için doğru tercihtir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Hazeran Sırtlı Ahşap Yemek Sandalyesi

  • Retro mobilya tarzındaki ahşap sandalye, geniş oturum alanı, sırt kısmının kavisli ve hafif eğimli olması sayesinde, uzun yemek zamanlarında konforlu kullanım sağlar. Tamamı masif ahşap olan gövde, dekoratif görünümlü ve uzun ömürlüdür.
  • Yemek sandalyesinin oturum kısmında bulunan döşeme ve sırt kısmında bulunan hazeran için renk seçimi yapılabilir. Döşeme, deri veya kumaş olabilir. Tercihe göre sırt kısmı da döşemeli olarak üretilebilir.
  • Ahşap gövde, standart olarak ceviz rengi üretilmektedir. Tercihe göre farklı renklerde boyanabilir.
  • Sandalye ölçüleri w.59cm d.59cm h.83cm
  • Kaliteli malzeme ve doğru üretim teknikleri ile üretilen sandalye, restaurant, otel, cafe gibi işletmelerde sorunsuz kullanılabilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo