NEO-300133T Hazeran Sırtlı Ahşap Yemek Sandalyesi

NEO-300133T-Hazeran-Sirtli-Ahsap-Yemek-Sandalyesi-1
NEO-300133T-Hazeran-Sirtli-Ahsap-Yemek-Sandalyesi-2
NEO-300133T-Hazeran-Sirtli-Ahsap-Yemek-Sandalyesi-3
NEO-300133T-Hazeran-Sirtli-Ahsap-Yemek-Sandalyesi-4
Hazeran Sırtlı Ahşap Yemek Sandalyesi NEO-300133T-5

NEO-300133T Hazeran Sırtlı Ahşap Yemek Sandalyesi

0 out of 5

Retro mobilya tarzının güzel örneklerinden biridir. Hazeran sırtlı ahşap yemek sandalyesi, deri veya kumaş ile döşenebilir. Gövde rengi değişebilir. Restaurant, cafe dekorasyonu için doğru tercihtir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 58cm  / 22,8inc
Derinlik : 62cm  / 24,4inc
Sırt Yüksekliği : 83cm  / 32,6inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 9,4kg

Açıklama

Hazeran Sırtlı Ahşap Yemek Sandalyesi

Hazeran Sırtlı Ahşap Yemek Sandalyesi, dekorasyonunda klasik tarzda izler taşımayı tercih eden işletmelerce sade ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

Otel yemek alanları, restoran, cafe, coffee shop ve steak house dekorasyonlarında sıklıkla tercih edilen ürün; klinik, hastane, ofis ve plazaların yemek alanlarında kullanılabiliyor. Sade tasarım özelliğiyle var olan dekorasyona kolaylıkla uyum sağlayan ahşap sandalye, hazeran örgü detayıyla da retro tarzı benimseyen işletmelerin atmosferini üst seviyelere taşıyor.

Sipariş üzerine üretim programına alınan sandalyenin ahşap gövde imalatında birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor. Ahşap gövdenin rengi kullanıcının tercihine göre belirlenebiliyor ve istenilen renkte lake boyanabiliyor.

Ürünün yüksek dansiteli sünger kullanılan oturum kısmı için, farklı renk ve desenlerde kumaş ya da deri uygulaması yapılabiliyor. Döşeme için suni deri, süet, nubuk, kadife, akrilik gibi bir çok seçeneğin yer aldığı kartelalar kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Rahat ve konforlu oturumu destekleyen ahşap sandalye, sırt yerinde sahip olduğu hafif kıvrımlı detaylar sayesinde uzun süreli oturumlarda kullanıcıyı yormuyor. Uzun süreli kullanım avantajıyla da işletmelerin tercihleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. İşletmenizin tarzına uygun şekilde yapılabilecek modifikasyonlar hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime girebilir, dilerseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsitonları;

  • Retro mobilya tarzındaki ahşap sandalye, geniş oturum alanı, sırt kısmının kavisli ve hafif eğimli olması sayesinde, uzun yemek zamanlarında konforlu kullanım sağlar. Tamamı masif ahşap olan gövde, dekoratif görünümlü ve uzun ömürlüdür.
  • Yemek sandalyesinin oturum kısmında bulunan döşeme ve sırt kısmında bulunan hazeran için renk seçimi yapılabilir. Döşeme, deri veya kumaş olabilir. Tercihe göre sırt kısmı da döşemeli olarak üretilebilir.
  • Ahşap gövde, standart olarak ceviz rengi üretilmektedir. Tercihe göre farklı renklerde boyanabilir.
  • Sandalye ölçüleri w.59cm d.59cm h.83cm
  • Kaliteli malzeme ve doğru üretim teknikleri ile üretilen sandalye, restaurant, otel, cafe gibi işletmelerde sorunsuz kullanılabilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo