NEO-300154T Klasik Kapitoneli Cafe Sandalyesi

NEO-300154T-Klasik-Kapitoneli-Cafe-Sandalyesi-1
NEO-300154T-Klasik-Kapitoneli-Cafe-Sandalyesi-3
NEO-300154T-Klasik-Kapitoneli-Cafe-Sandalyesi-2

NEO-300154T Klasik Kapitoneli Cafe Sandalyesi

0 out of 5

Klasik Kapitoneli Cafe Sandalyesi renk alternatiflidir. Deri veya kumaş ile döşenebilir. Masif ahşap gövde, işletmelerdeki insan sirkülasyonuna ve yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Restaurant, cafe, kahve dükkanı, food court kullanımı için ideal seçimdir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Klasik Kapitoneli Cafe Sandalyesi

  • Kapitoneli sandalye, otel, restaurant, cafe, kahve dükkanı, food court gibi işletmeler için dayanıklı ve uzun ömürlü bir üründür. Birlikte kullanılacak mobilyalara ve dekorasyonun geneline uyum sağlayacak renk alternatiflerine sahiptir. İnsan trafiğinin fazla olduğu işletmelerde uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Ahşap sandalyenin oturum ve sırt kısmında bulunan döşeme için deri veya kumaş tercih edilebilir. Farklı renkler ve desenlerin olduğu kartelalardan seçim yapılabilir. Kapitonesiz olarak döşenebilir.
  • Masif ahşap gövde, istenilen renkte üretilebilir. Farklı tonlarda ceviz rengi, meşe rengi talep edilebilir. Lake boyanabilir.
  • Sandalye ölçüleri w.55cm d.64cm h.87cm
  • İç mekan dekorasyonu için uygundur. Sandalye ile birlikte kullanılacak masa modelleri için masalar kategorisi incelenebilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo