NEO-300154T Klasik Kapitoneli Cafe Sandalyesi

NEO-300154T-Klasik-Kapitoneli-Cafe-Sandalyesi-1
NEO-300154T-Klasik-Kapitoneli-Cafe-Sandalyesi-3
NEO-300154T-Klasik-Kapitoneli-Cafe-Sandalyesi-2

NEO-300154T Klasik Kapitoneli Cafe Sandalyesi

0 out of 5

Klasik Kapitoneli Cafe Sandalyesi renk alternatiflidir. Deri veya kumaş ile döşenebilir. Masif ahşap gövde, işletmelerdeki insan sirkülasyonuna ve yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Restaurant, cafe, kahve dükkanı, food court kullanımı için ideal seçimdir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 57cm  / 22,4inc
Derinlik : 59,5cm  / 23,4inc
Sırt Yüksekliği : 88cm  / 34,6inc
Oturum Yüksekliği : 46cm  / 18,1inc
Ağırlık : 8,7kg

Açıklama

Klasik Kapitoneli Cafe Sandalyesi

Sade ve şık tasarım özelliklerine sahip olan Klasik Kapitoneli Cafe Sandalyesi; otel yemek alanı, cafe, restaurant, coffee shop, alışveriş merkezi ve steak house gibi yeme – içme sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için ideal bir seçim olarak öne çıkıyor. Hastane, klinik, fabrika ve ofislerin yemek bölümlerine kaliteyle birlikte konfor da sağlayan ürün, iç mekân dekorasyonuna özenli ve sıcak bir hava katıyor.

Ürünün üretiminde birinci sınıf kalitede işçilik ve hammaddeden yararlanılıyor. Döşemeli kısımlarda farklı türden renk ve desenlerde kumaş ya da deri tercih edilebiliyor. Ayrıca suni deri, kadife, deri, süet, nubuk, akrilik, pamuk ve keten gibi bir çok farklı seçeneğin bulunduğu karteladan seçim yapılabiliyor.

Sandalyenin döşemeli kısımda yüksek dansiteli sünger kullanılıyor. Ürünün ahşap ayakları ise fırınlanmış kayın ağacından üretiliyor. Ayak kısmı için renk seçimi ve tercihe göre lake uygulaması da kullanıcının tercihine göre yapılabiliyor.

İç mekânlarda sıklıkla tercih edilen Klasik Kapitoneli Cafe Sandalyesi, misafirlerini konforlu ve şık bir şekilde ağırlamak isteyen işletmeler için oldukça iyi bir seçenek oluşturuyor. Kaliteli yapısı ve klasik görünümüyle dikkatleri üzerine çeken ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, bizimle iletişime geçebilir ve dilerseniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Kapitoneli sandalye, otel, restaurant, cafe, kahve dükkanı, food court gibi işletmeler için dayanıklı ve uzun ömürlü bir üründür. Birlikte kullanılacak mobilyalara ve dekorasyonun geneline uyum sağlayacak renk alternatiflerine sahiptir. İnsan trafiğinin fazla olduğu işletmelerde uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Ahşap sandalyenin oturum ve sırt kısmında bulunan döşeme için deri veya kumaş tercih edilebilir. Farklı renkler ve desenlerin olduğu kartelalardan seçim yapılabilir. Kapitonesiz olarak döşenebilir.
  • Masif ahşap gövde, istenilen renkte üretilebilir. Farklı tonlarda ceviz rengi, meşe rengi talep edilebilir. Lake boyanabilir.
  • Sandalye ölçüleri w.55cm d.64cm h.87cm
  • İç mekan dekorasyonu için uygundur. Sandalye ile birlikte kullanılacak masa modelleri için masalar kategorisi incelenebilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo