NEO-300170T Yemek Sandalyesi Cafe Restaurant Mobilyaları

NEO-300170T-Yemek-Sandalyesi-Cafe-Restaurant-Mobilyalari-1
NEO-300170T-Yemek-Sandalyesi-Cafe-Restaurant-Mobilyalari-2
Yemek Sandalyesi Cafe Restaurant Mobilyaları NEO-300170T-3
Yemek Sandalyesi Cafe Restaurant Mobilyaları NEO-300170T-3

NEO-300170T Yemek Sandalyesi Cafe Restaurant Mobilyaları

0 out of 5

Elegant dekorasyon ve özel misafirler için ideal yemek sandalyesi, rahat oturuma ve dayanıklı yapıya sahiptir. Restaurant mobilyaları kategorisindeki sandalyenin ahşap gövdesi ve döşemesi için renk seçimi yapılabilir.

 

Yemek Sandalyesi Cafe Restaurant Mobilyaları, üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 63cm  / 24,8inc
Derinlik : 61cm  / 24inc
Sırt Yüksekliği : 83cm  / 32,6inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 8,6kg

Açıklama

Yemek Sandalyesi Cafe Restaurant Mobilyaları

  • Elegant dekorasyon ve özel misafirler için tasarlanan yemek sandalyesi, konfor sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. İnsanların yoğun olarak bulunduğu cafe, restaurant, otel işletmeleri için tercih edilmektedir.
  • Sandalyenin oturum kısmında bulunan minder ve sırt döşemesi için bütün detaylar mimarlar veya işletme sahipleri tarafından belirlenebilir. Deri veya kumaş kartelalarından renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ahşap gövde, fırınlanmış kayın ağacından üretilmektedir. Ceviz rengine alternatif olarak farklı renkler seçilebilir. Lake boyanabilir.
  • Yemek sandalyesinin ölçüleri w.58cm d.62cm h.81,5cm
  • Bu sandalye ile birlikte kullanılabilecek masalar da siparişe özel olarak üretilebilir. Modeller için masalar kategorisine bakılabilir. Yemek sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo