NEO-750022T Fileli Tekli Koltuk Bahçe Dış Mekan Alüminyum

NEO-750022T-Fileli-Tekli-Koltuk-Bahce-Dis-Mekan-Aluminyum-1

NEO-750022T Fileli Tekli Koltuk Bahçe Dış Mekan Alüminyum

Hem iç hem dış mekan alanlarda kullanılabilir. Güneşten ve sudan etkilenmez. Renk alternatiflidir. Ergonomik, konforlu, hafif ve dayanıklı bir ürün olan fileli koltuk doğru seçimdir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 58cm  / 22,8inc
Derinlik : 65cm  / 25,5inc
Sırt Yüksekliği : 72cm  / 28,3inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık :

Açıklama

Fileli Tekli Koltuk Bahçe Dış Mekan Alüminyum

  • Yaz aylarında, zamanın çoğunun geçirildiği dış mekanlarda, insanların beklediği konforu sağlayacak koltuk modelidir. Gövde üzerinde kullanılan Serge Ferrari marka fileli kumaş, hava geçirgenliği sayesinde konforlu kullanım sağlar. Kumaş zamanla esnemez, yeni görünümünü korur. Kullanılan malzemenin kalitesi ve profesyonel üretim süreci sayesinde cafe, restaurant, otel, coffee shop, avm gibi misafir sayısının çok yüksek olduğu işletmelerde, deforme olmadan uzun yıllar kullanılabilir. Ayrıca bahçe, balkon, teras, veranda alanlarının dışında iç mekanda da tercih edilebilir. Hem yemek hem dinlenme alanları için idealdir. Yemek masası ile birlikte kullanılacak ise, masalar kategorisindeki modeller incelenebilir.
  • Koltuk gövdesinin üretiminde alüminyum boru kullanılmaktadır. Hem hafif hem dayanıklı bir malzemedir. Sudan etkilenmemesi sayesinde deniz kenarı, havuz yanı alanlarda dahi güvenle kullanılabilir. Alüminyum rengi için ral kartelasından seçim yapılabilir. Tercihe göre mat, parlak veya texture olarak boyanabilir.
  • Oturum kısmında bulunan minder 5cm kalınlığında ve fermuarlıdır. Tercihe göre fitilli veya fitilsiz olarak dikilebilir. Sırt yastığında elyaf bulunur. İç mekan kullanımı dahil olmak üzere, minder ve sırt yastığı için akrilik, polyester, kadife, keten, pamuk, şönil, deri, süet, nubuk kullanılabilir. Temizlik için kılıflar, istenildiği zaman çıkartılabilir. Renk ve desen seçimleri kullanıcı tarafından yapılabilir. Minder ve sırt yastığı, kapitoneli olarak üretilebilir.
  • Fileli tekli koltuk, tercihe göre ikili kanepe olarak da üretilebilir. Yemek masasında birlikte kullanılabileceği gibi, oturma grubu olarak da kullanılabilir.
  • Koltuk, abartılı detaylardan uzak olduğu için pek çok dekorasyon ile uyumludur. Özellikle uzun süreli kullanımda, oturum rahatlığı sayesinde misafirlerin keyifli zaman geçirmesini sağlar. Farklı malzemeler ile üretilen masalar ile kullanılabilir Örneğin; Kaplama, kütük masa, mdf-lam, mermer, compact, dijital baskılı masalar ile birlikte estetik görünümlü yemek grubu oluşturulabilir. Bakım gerektirmez. Fileli tekli koltuk ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-750022T Fileli Tekli Koltuk Bahçe Dış Mekan Alüminyum” için yorum yapan ilk kişi siz olun