NEO-750024T İp Örgülü Cafe Koltuk Alüminyum

NEO-750024T-İp-orgulu-Cafe-Koltuk-Aluminyum-1
NEO-750024T-İp-orgulu-Cafe-Koltuk-Aluminyum-2
NEO-750024T-İp-orgulu-Cafe-Koltuk-Aluminyum-3
NEO-750024T-İp-orgulu-Cafe-Koltuk-Aluminyum-4
NEO-750024T-İp-orgulu-Cafe-Koltuk-Aluminyum-5
NEO-750024T-İp-orgulu-Cafe-Koltuk-Aluminyum-6

NEO-750024T İp Örgülü Cafe Koltuk Alüminyum

Bahçe mobilyaları kategorisindeki İp Örgülü Cafe Koltuk Alüminyum Modeli, şık görünümü sayesinde de iç mekanda da kullanılmaktadır. Rahat oturumu, hafifliği, sağlam yapısı, estetik görünümü, hem misafirler hem işletme için avantajlıdır. Renk seçimi yapılabilir.

BOYUT
Genişlik : 58cm  / 22,8inc
Derinlik : 65cm  / 25,5inc
Sırt Yüksekliği : 72cm  / 28,3inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık :

 

Açıklama

İp Örgülü Cafe Koltuk Alüminyum

  • Ticari işletmelerin kullanımına uygun ve bahçe mobilyaları kategorisindeki ürün, bulunduğu dekorasyona katkı sağlayacak özelliklere sahiptir. Örgü ve minder, metal koltuğu daha sıcak bir görünüme kavuşturmaktadır. Kaliteli malzeme ve doğru üretim teknikleri sayesinde, binlerce ziyaretçinin bulunduğu cafe, restaurant, otel, tatil köyü, coffee shop işletmelerinde, uzun ömürlü kullanım imkanı sağlanır. Ergonomisi, hafif olması ve dış hava şartlarına karşı dayanıklılığı sayesinde kullanıcı dostu ürünler arasındadır. Gövde, örgü ve minder için renkler, mimarlar ve işletme sahipleri tarafından belirlenebilir. Kubik görünümlü koltuk ile şık yemek grubu oluşturmak için, masalar kategorisindeki tasarımlar incelenebilir.
  • Alüminyum gövdeye sahip koltuk, bahçe, veranda, teras, balkon gibi alanlarda suya karşı dayanıklıdır. Deniz ve havuz kenarında dahi korozyon yaşanmaz. Metal profile göre hafiftir. Alüminyum gövde, ral kartelasındaki bütün renklere boyanabilir. Diğer bir seçenek, bu renkler, kullanıcının talebi doğrultusunda mat, parlak veya texture olarak uygulanabilir.
  • Konfor sağlayan minder ve sırt yastığı için bütün detaylar kullanıcı tarafından belirlenebilir. Minder, 5cm kalınlığında ve fermuarlıdır. Minder, tercihe göre fitilli veya fitilsiz olarak dikilebilir. Sırt yastığında ise elyaf bulunur. Bütün kumaş ve deri türlerinin bulunduğu çok sayıda kartela arasından renk ve desen seçimi yapılabilir. Akrilik, polyester, kadife, keten, pamuk, şönil, deri, süet, nubuk seçenekleri mevcuttur. Ürünün iç ve dış mekan olmak üzere, kullanım yerine seçim yapılabilir. Kılıfların fermuarlı olması, temizlik zamanında kolaylık sağlar. Ayrıca bu parçalar kapitoneli olarak üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Renk seçimi yapılabilen diğer parça, ip örgüdür. İç ve dış mekan kullanımına göre farklı özelliklerde bulunan ipler kullanılmaktadır. Bilgi isteyiniz.
  • Günümüzde bahçe mobilyaları, şık tasarımları sayesinde iç mekan dekorasyonunda da kullanılmaktadır. Daha fazla konfor sunan bu ürünler, özellikler uzun yemek ve sohbet zamanları için idealdir. Dayanıklı yapısı ve bakım gerektirmemesi, ürünün diğer önemli özelliğidir. Pek çok masa ile uyum sağlayan örgü koltuk, örneğin; Kaplama, kütük masa, mdf-lam, mermer, compact, dijital baskılı masalar ile birlikte kullanılabilir. İp örgülü koltuk ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-750024T İp Örgülü Cafe Koltuk Alüminyum” için yorum yapan ilk kişi siz olun