Şezlonglar

Şezlong Modelleri

Otellerde kullanılan, havuz ve plaj alanlarında müşterilere rahatlık sunan şezlong ürünümüzü farklı tasarımlarda sizlere sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti adına en kaliteli şezlongları hizmet kalitenizi arttırmak için üretiyoruz.

Şezlong Çeşitleri

Şezlong çeşitlerimiz arasında; fileli şezlong, iroko şezlong, plastik şezlong, rattan şezlong, rattan görünümlü şezlong ve alüminyum şezlong olarak sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda bahçe salıncaklarımız ile müşterilerinizin keyifli zaman geçirmesine katkı sağlıyoruz.

Şezlong Kullanım Alanları

Şezlong sadece plaj alanlarında değil, havuz kenarı, çim alan, kapalı havuz gibi birçok yerde kullanılmaktadır. Malzeme kalitesi ve üzerinde kullanılan rahat minder yapısı ile müşterilerinizin daha konforlu güneşlenmesi sağlanıyor.

Şezlong Malzemesi

Şezlong çeşitlerimizde kullanılan malzeme kalitesi, uzun süreli vakit geçirme gibi durumlarda rahatsızlık vermez. Her vücut yapısına uyumlu, ayarlanabilir özelliğe sahiptir.

Şezlong Fiyatları

Kullanım alanına ve talep edilen miktara göre en uygun şezlong fiyatlarını sizlere sunuyoruz. Tesis ve otel gibi toplu taleplerde bütçenizi koruyoruz. Müşterilerinizin memnuniyetini arttırmanız adına tüm mobilya ve otel malzemesi ürünlerimizi, kaliteli malzemeden üreterek sizlere sunuyoruz.