Yandan Direkli Şemsiye

Yandan Direkli Şemsiye

Yandan direkli şemsiye ürünleri, altına yerleştirilen masaların çok kolay bir şekilde yağmurdan ve güneşten korunmasını sağlamaktadır. Kaliteli şemsiye kumaşıyla üretilen ürün, rahat hareket etmenize yardımcı olur. Kolay açılır ve kapanır halde üretilmekte ve teslim edilmektedir.

Yandan Direkli Şemsiye Modelleri

Yandan direğe sahip olan şemsiyeler, ortadan direkli şemsiyelerden çok daha rahattır. Bunun nedeni, masa alanının tamamen insanlara kalması, direkle uğraşmamasıdır. Kare şeklinde üretilen yandan direkli şemsiyeler, çok hızlı bir kurulumla anında sizleri güneşten korur. Büyük, bahçe, teleskopik şemsiye gibi pek çok ürün Neo Horeca tarafından dayanıklı ve kaliteli olarak üretilmektedir.

Yandan Direkli Şemsiye Çeşitleri

Havuzlarda, bahçelerde, teraslarda çok rahat bir kullanıma sahip olan yandan direkli şemsiyeler, 84’e 84 alüminyum gövdeye sahiptir. Şemsiye kumaşının kalınlığı 3mm olarak sunulmaktadır. Saçaklı ve saçaksız olarak üretimi gerçekleşen direkli şemsiyeler, kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır.

Yandan Direkli Şemsiye Fiyatları

Yandan açılır direkli şemsiye, 360 derece dönebilen özel yapıdadır. Uygun fiyatlı olarak sunulan ürün, tercihe göre direkt zemine bağlanmasını sağlayan ayakla da kullanıma uygundur. Yemek masaları, oturma grupları için en rahat şemsiye modelidir.