Rattan Görünümlü Sandalye

Bahçe mobilyaları ürün grubunda sıklıkla tercih edilen sandalyelerdir. Rattan görünümlü sandalyeler, dekoratif görünümlerinin yanı sıra ekonomik fiyatları sebebiyle tercih edilmektedir. Hem ev dekoru hem de ticari kullanım için uygundur. Avantajlı özelliklere sahip olan rattan görünümlü plastik sandalyeler, otel, cafe, restaurant, food court, coffee shop, fast food işletmeleri için doğru seçimdir. Dayanıklı gövde yapısı, hem iç hem dış mekandaki kalabalık yemek alanlarına uygundur. Bahçe, veranda, balkon, teras alanlarında hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Özenli kullanım gerektirmez. Üretiminde kullanılan UV katkısı sebebiyle renkleri solmaz. Yağmur ve kar altında durabilir.

Rattan görünümlü plastik sandalyeler, istiflenebilir özelliktedir. Kullanılmadığı zamanlarda kolayca depolanabilir ve yer kaplamaz. Hafif olmaları, kolay taşınabilmelerini sağlar. Bu özellik, hem işletme hem misafirler açısından kolaylık sağlar.

Sandalyelerin birlikte kullanılacağı masa için, rattan görünümlü masa kategorisi incelenebilir. Ayrıca dekorasyona göre farklı masalar ile de kullanılabilir. Örneğin, masif, compact, werzalit, kaplama gibi masalar ile kombin yapılabilir. Bu sandalyelerin dokusu ile aynı olarak, koltuk, bar sandalyeleri, bar masaları, kanepeler, oturma grupları, şezlong ve salıncak üretilmektedir. Rattan görünümlü plastik sandalyeler ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.