Masalar

Masa Ürünleri

Otel lokanta gibi işletmelere mobilya temin eden NEO Horeca olarak kaliteli ve güvenilir bir hizmet veriyoruz. Sandalye, masa, tabla, bank ve daha birçok mobilyayı talebe uygun olarak üretip, en kısa sürede teslim ediyoruz. Demonte şekilde gönderilen ürünlerin montajları ise son derece  olaydır. Montaj şeması herkesin anlayabileceği şekilde oluşturulmuştur. Demonte olarak gönderilen ürünlerden biri de masalardır.

Masa Modelleri

İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olarak üretilen masalar uzun ömürlüdür. Yağmur, kar, rüzgar ve güneşten etkilenmez, rengi solmaz. Plastik masa Ahşap, compact, masif, meşe kaplama gibi birçok modeli bulunuyor. Ayrıca metal veya ahşap ayaklar farklı tasarımlarla üretiliyor. Masaların Özellikleri Kaliteli ahşap malzemeden üretilen masalarda lam, meşe gibi ağaçlar kullanılıyor. Hastane avm gibi alanlarda kullanıma uygundur. Kolay temizlenir, kir tutmaz. Dezenfektanlarla rahatlıkla hijyenik hale getirilir. Fantazi desenler, ahşap veya düz renkler kullanılıyor. Ayak modelleri tekli, dörtlü şekilde tasarlanmıştır.

Masaların Ölçüleri

Cafe ve bar gibi mekanlarda kullanılacak olan masalar 60-80 cm yükseklikte üretiliyor. Tercihe göre yüksekliğinde değişiklik yapılabiliyor. Kare ya da yuvarlak masalar isteğe göre ölçülendiriliyor. Ayrıca ayakları değiştirmek isteyen müşteriler için onlarca farklı ayak seçeneği sunuluyor.

Masa Fiyatları

Restaurant park ve bahçe gibi alanlarda kullanılan masalar oldukça ekonomiktir. Ürünün fiyatını seçilen ayak modeli, tabla malzemesi, logo baskısı gibi modifiye işlemleri etkilemektedir. Yoğun kullanıma dayanıklı olan masalar uzun yılları uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.