Banket Mobilyaları

Banket Mobilya Modelleri

Banket mobilyaları, otellerin vazgeçilmez parçalarıdır. Büyük davetlerde kullanılmak için depolanan banket mobilyaları modelleri müşterilerin zevkine göre sipariş edilerek oluşturulabilir. Ürünler, birbirinden şık dokunuşlarla tamamlanmaktadır. Özel ayaklara sahip, uzun ömürlü banket mobilyaları Neo Horeca ayrıcalığıyla sizlerle buluşuyor.

Uzun Toplantıların Vazgeçilmezi

Sadece yemekli davetlerde değil, uzun toplantılarda da banket seçeneği sunan otellerde, gerekli olan mobilyalar arasında, masalar, sandalyeler, bulunmaktadır. Eğitimler için özel olarak hizmet verecek olan otellere de banket mobilyası hizmeti sağlanmaktadır.

Sandalye Çeşitliliği

Otelinizin ya da işletmenizin çizgisine uygun, banket mobilyaları, banket masa çeşitleri ve çeşitleri her zaman en güvenilir şekilde karşılanmalıdır. İşletmenizi temsil edecek olan sandalyelerin aynı zamanda sizlere yerden tasarruf da ettirmesi gerekir. Güvenilir olarak sipariş edilebilecek sandalyelerde farklı kaplamalar kullanılarak ürün çeşitliliği artırılabilir.

Masa Seçenekleri

Yuvarlak, dikdörtgen, yarım daire, kare banket masaları, işletmelerin olmazsa olmazıdır. Kalabalık grupları ağırlamak için en iyi çözüm olan bu masalar, uygun fiyatlı olarak Neo Horeca markası farkıyla sipariş edilerek, teslim edilir. Her bütçeye uygun ve sağlıklı mobilya seçeneği bulunmaktadır.