Banket Masa Çeşitleri

Banket Masa Ürünleri

Ticari işletmelerde ve kamu binalarında tercih edilen banket masa çeşitleri kaliteli ve ekonomiktir. Hızlı kargo imkanı ile adrese teslim edilen banket masa, kalabalık organizasyonlara ev sahipliği yapan mekanlarda da güvenle tercih ediliyor.

Banket Masa Modelleri

Otel, kürsü, bahçe, restaurant, avm ve cafe gibi işletmelere mobilya ve dekorasyon ürünleri satan NEO Horeca, toptan siparişlere hızlı çözüm sunuyor. Banket masa modelleri arasında dilim banket masa, çeyrek daire, yarım daire, dikdörtgen ve yuvarlak banket masalar bulunuyor.

Banket Masa Ölçüleri

Düğün salonu, toplantı odası ve stüdyo gibi mekanlarda sıklıkla tercih edilen banket masaların ölçücüsü modeline göre değişiklik göstermektedir. Fakat işletmenin tercih ettiği modellerde istenilen ölçülerde üretim yapılıyor. Ayrıca logo tasarımı ve modifikasyon imkanı da sunuluyor.

Banket Masaların Özellikleri

Banket masalar, kaliteli malzemeler ve birinci sınıf işçilikle üretiliyor. Ayaklar metaldir ve statik boyayla boyalıdır. Renk tercihi müşterinin isteğine bırakılıyor. Masa, uzun süreli kullanıma uyundur. Kenarlarda bulunan T bandı sayesinde darbelere karşı dayanıklıdır.

Banket Masa Fiyatları

Banket masaların fiyatları modele ve sipariş verilen sayıya göre değişiklik gösteriyor. Bununla birlikte modifiye etmek, ebadı değiştirmek ve özel logo tasarlamak da ürünlerin fiyatını etkilemektedir.