Kürsü Modelleri

Kayın ağacından ve en kaliteli ağaçlardan ürettiğimiz kürsü modellerimizi birçok sunum alanında kullanmanız mümkün. Kürsü; yapılacak olan etkinlikte konuşma yapmak adına önemli bir malzemedir.

Kürsü Kullanım Alanları

Kürsü kullanım alanları oldukça geniştir. Podyum ve dans pisti ,konferans, seminer, kongre, miting, gösteri ve diğer etkinliklerde kullanılan ekipmanlar arasında yer alıyor. Kürsünün malzemesi ve kalitesi rahat bir konuşma için önemlidir.

Kürsü Çeşitleri

Kürsü tasarımlarımızı dilediğiniz ebatta üretiyoruz. Toptan olarak sizlere sunacağımız kürsüler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Renk olarak dilediğiniz ağacı, farklı ağaç renklerine uyarlayabiliyoruz.

Neden Kürsü Kullanılır?

İnsan topluluğunun olduğu alanlarda etkili bir sunum için kürsü önemlidir. Konuşmacının bulunduğu alanın belirlenmesi ve dinleyenlerin odaklanmaları adına daha ciddi bir duruş sağlar.

Kürsü Fiyatları

Sizlere sunduğumuz her ürünü toptan ya da adetli olarak hizmetinize sunuyoruz. Talep ettiğiniz ürüne, miktara ve malzemeye göre fiyatlandırma yapıyoruz. Yüksek kaliteyi en uygun fiyatlarla sizlere sunmayı hedefliyoruz. Kürsü fiyatlarını belirlerken sizlere detaylı bilgi veriyoruz ve malzeme kalitesinden bahsediyoruz. Bütçenizi koruyor ve daha iyi hizmet verebilmenizi sağlıyoruz.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.