Rattan Görünümlü Kanepe ve Oturma Grubu

Rattan görünümlü plastik kanepe ve oturma grupları, şık görünümleri, sağlamlığı ve ekonomik fiyatları sebebiyle, evlerin ve ticari işletmelerin dış mekanlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Bahçe mobilyaları kategorisindeki ürünler, tercihe göre set olarak veya her parçası ayrı olarak sipariş verilebilir.  Tekli koltuk, iki kişilik koltuk, üç kişilik koltuk, köşe kanepe, orta sehpa, yan sehpa parçalarından oluşur.

Ürünler polipropilen malzemeden üretilmektedir. UV katkısı sayesinde renkler solmaz. Beyaz, koyu gri, kahverengi renkler arasından seçim yapılabilir. Rattan görünümlü kanepelerde, farklı kumaş türleri ile üretilen minderler kullanılmaktadır. Akrilik veya polyester kumaşlar arasından istenilen renkte minder üretilebilir. Minderler, kolay temizlenebilmesi için fermuarlıdır.

Modüler parçaların birleştirilmesi ile oluşan kanepelerde, her modül, istenilen adette sipariş verilebilir. Böylece kanepeler, alana göre istenilen şekilde ve uzunlukta talep edilebilir. Örneğin; U sofa yapılabilir veya rattan görünümlü köşe kanepenin uzunluğu değişebilir. Bilgi isteyiniz.

Rattan görünümlü kanepeler, dış mekan hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Aşırı güneş, yağmur, kar gibi hava durumlarından etkilenmez. 12 ay bahçede durabilir. Bahçe oturma grubu, veranda oturma grubu, teras oturma grubu arayanlar için doğru seçimdir. Ürünlerin rahat oturumu, yaz aylarında keyifli zaman geçirilmesini sağlar.

İşletmeler için önemli olan bütün özellikleri barındıran kanepeler, ticari kullanım için idealdir. Konforlu, sağlam, şık görünümlü sofalar ile dış mekan dekorasyonu oluşturulabilir. Bu ürünler, genelde otel, cafe, kahve dükkanı, alışveriş merkezi işletmeleri için tercih edilmektedir. Ayrıca ofislerin fabrikaların dinlenme alanlarında kullanılabilir.

Rattan görünümlü oturma grupları, modele göre istiflenebilir veya demonte olabilir.  Bu özellikler, taşıma, nakliye ve depolama zamanları için avantaj sağlar. Rattan görünümlü kanepe ve oturma grupları hakkında detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.