tekli koltuk

Tekli Koltuk Modelleri

Türkiye'nin her köşesine gönderim imkanı sunan firmamız, bahçe, restaurant gibi mekanlar için toptan mobilya imalatı yapıyor. Kaliteli ve kullanışlı ürünlerimiz arasında bulunan tekli koltuk modellerimizi güvenle sipariş verebilirsiniz. Otel, cafe gibi işletmelerde ihtiyaç duyulan koltuklarımız, özel olarak tasarlanmıştır.

Tekli Koltuk Ürünleri

NEO Horeca olarak bar lokanta, işyeri gibi kuruluşlara da mobilya ve dekorasyon ürünleri tasarlıyoruz. Siesta markalı otel mobilyaları ve daha fazlası için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Modern ve uzun ömürlü tekli koltuk modellerimizin bir kısmı şu şekildedir;

  • İp Örgü Metal Tekli Koltuk Bahçe
  • Avm Bekleme Koltuk
  • Otel Odası Cafe Lobi Tekli Koltuklar
  • Cafe Tekli Koltuk Metal Ayaklı Döşemeli
  • Ofis Bekleme Tekli Koltuk
  • Siesta Mykonos Tekli Koltuk
  • Özel tasarım ve modern ürünler, tercihe göre restore edilebiliyor.

Tekli Koltukların Özellikleri

Tekli koltuk modellerimiz kulanım alanına ve mekanına gör farklılık gösteriyor. Hastane gibi kurumlar için özel üretilen modeller son derece rahat ve konforludur. Kaliteli malzeme ve birinci sınıf işçilikle üretilmiş ürünler, home ofis ortamlarında da keyifle kullanılıyor. Ürünler iç ve dış mekan için kullanıma uygundur. Ayak kısımları paslanmaz ve tercihe göre değiştirilebilir.

Tekli Koltukların Ölçüleri

Tekli koltuklar için standart ölçülerimiz; en 70 cm, yükseklik ise 80 cm şeklindedir. Ortalama ağırlıkları 15 kg'dır. Ürünlerin bazıları standarttan biraz daha geniş ene sahiptir. Bu sayede rahat ve konforlu bir oturma sunar.

Tekli Koltuk Fiyatları

Tekli koltuk modeli, uygulanacak baskı, tercih edilen ayak modelleri gibi faktörler tekli koltuk fiyatlarını etkiliyor. Ürünlerimiz sektörün en uygun fiyatları ile sunuluyor.