NEO-300528T Ceviz Döşemeli Salon Koltuk

Ceviz Döşemeli Salon Koltuk NEO-300528T-1
Ceviz Döşemeli Salon Koltuk NEO-300528T-2
Ceviz Döşemeli Salon Koltuk NEO-300528T-3
Ceviz Döşemeli Salon Koltuk NEO-300528T-4
Ceviz Döşemeli Salon Koltuk NEO-300528T-5
Ceviz Döşemeli Salon Koltuk NEO-300528T-6
Ceviz Döşemeli Salon Koltuk NEO-300528T-7
Ceviz Döşemeli Salon Koltuk NEO-300528T-8
Ceviz Döşemeli Salon Koltuk NEO-300528T-9

NEO-300528T Ceviz Döşemeli Salon Koltuk

Ceviz Döşemeli Salon Koltuk, otel lobi, otel odası, restaurant, cafe gibi ticari işletmelerin dekorasyonunda kullanılabilir. Ahşap gövde ve döşeme renk alternatiflidir.

BOYUT
Genişlik : 63cm  / 24,8inc
Derinlik : 73cm  / 28,7inc
Sırt Yüksekliği : 78cm  / 30,7inc
Oturum Yüksekliği : 44cm  / 17,3inc
Ağırlık : 15,6kg

Açıklama

Ceviz Döşemeli Salon Koltuk

Romantik ve dinamik bir tekli koltuk modeli arıyorsanız, ahşap gövdeli koltuk tasarımını tercih edebilirsiniz. İç mekanlar için özel olarak dizayn edilen ve vintage modasını modern fikirlerle yeniden yorumlayan tekli koltuk ile ev dekorasyonlarında dinamik bir fark yaratabilirsiniz.

Özellikle pencere önlerinde bir oturma ve sohbet alanı yaratmak isterseniz, bu tekli koltuk tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Ayrıca otel lobilerinde ve odalarında ya da cafe, restoran gibi ticari işletmelerde de ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Masif ahşaptan üretilen gövdesi sayesinde yıllara dayanacak bir kalite sunan tekli koltuk, geniş oturma alanıyla da misafirlerinize benzersiz bir konfor yaşatacak. Özellikle canlı kumaş renkleriyle müthiş bir uyum yakalayan tasarımı, kendi zevk ve isteklerinize göre de değiştirebilirsiniz.

Oturma ve yaslanma alanındaki döşeme kumaşını değiştirerek deriden yana bir seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz oturma alanındaki kumaşı tamamen düz bırakabilir veya şık bir kapitone uygulaması ile kaplatabilirsiniz. Mobilyanın masif ahşap rengini de kendi isteklerinize göre değiştirebileceğinizi unutmayın.

Tekli koltuğu ticari bir işletmede kullanmak isterseniz, kurumsal kimliğinizle bütünlüklü bir tasarım oluşturabilir ve dilerseniz logo uygulaması bile yaptırabilirsiniz. Ceviz Döşemeli Salon Koltuk ürün modeli hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Gövde masif ahşap. Oturum ve sırt kısmı sabit döşemelidir.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Döşeme düz veya kapitoneli olarak tercih edilebilir.
  • Ticari alanlar için istenirse ahşap veya döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir. 
  • Ahşap rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılabilir. Otel lobi, otel odası, restaurant, cafe loca gibi ticari işletmelerin dekorasyonunda kullanılabilir. Ayrıca salon, hol, pencere önü sohbet alanı, yatak odası kullanımları için de idealdir.  Ceviz Döşemeli Salon Koltuk ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300528T Ceviz Döşemeli Salon Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun