NEO-300106T Döşemeli Puf Metal Ayaklı

NEO-300106T-Dosemeli-Puf-Metal-Ayakli-1

NEO-300106T Döşemeli Puf Metal Ayaklı

0 out of 5

Modern tasarıma sahip puf, dinlenme koltuğu ile birlikte veya ayrı olarak kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Metal ayak, statik boyalıdır.

BOYUT
Genişlik : 60cm  / 23,6inc
Derinlik : 38cm  / 14,9inc
Sırt Yüksekliği : 40cm  / 15,7inc
Oturum Yüksekliği : 40cm  / 15,7inc
Ağırlık :  5kg
Stok kodu: NEO-300106T Kategoriler: ,

Açıklama

Döşemeli Puf Metal Ayaklı

  • Sade ve modern tasarımlı puf, dinlenme koltuğu ile birlikte veya ayrı olarak sipariş verilebilir. Küçük alanlarda oturum için kullanılabilir veya ayak uzatılabilir.
  • Bütün döşemeli mobilyalarda olduğu gibi sipariş üzerine üretime alınmaktadır ve döşeme için renk ve desen seçimi yapılabilir. Farklı türlerde deri ve kumaşların bulunduğu kartelalar incelenebilir.
  • Metal kısımlar için ral kartelasından renk seçimi yapılabilir. Krom, bakır, pirinç gibi kaplamalar uygulanabilir.
  • İç mekanda kullanılması önerilir. Dış mekan kullanımı için, su geçirmeyen ve UV katkılı deri ile döşenebilir. Ev dekoru veya ticari kullanım için idealdir. Otel, hastane & klinik odası gibi yerlerdeki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Döşemeli puf ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.