NEO-402210T Modern Geniş Tekli Koltuk

NEO-402210T-Modern-Geniş-Tekli-Koltuk-1

NEO-402210T Modern Geniş Tekli Koltuk

 

Modern tasarıma sahip Modern Geniş Tekli Koltuk, ergonomik ölçülerde ve sağlam gövde yapısında üretilmektedir. Ortak kullanım alanları için idealdir. Renk alternatiflidir. Ortak kullanım alanlarında ve insan trafiğinin yoğun olduğu mekânlarda deforme olmadan kullanılan modern koltuk, yalın tasarım seçkisiyle dikkat çeker.

 

Açıklama

 

Modern Geniş Tekli Koltuk

Modern geniş tekli koltuk, özgün tasarım ölçüsü ve akıcı dekorasyon stili ile fark yaratır. Sipariş üzerine özel olarak tasarlanan koltuk, bu özelliği sayesinde kişiselleştirilebilir. Ergonomik yapısıyla hem konfor hem şıklık sunan model, geniş kullanım alanına sahiptir.

İç mekân kullanımı için uygun olan tasarım okul, ofis, hastane, lobi, resepsiyon gibi alanlarda keyifle ve uzun yıllar kullanılır.

Konfor Sunan Modern Tekli Koltuk

Ortak kullanım alanlarında ve insan trafiğinin yoğun olduğu mekânlarda deforme olmadan kullanılan modern koltuk, yalın tasarım seçkisiyle dikkat çeker. Metal ayak tasarımı koltuğa dayanıklılık sağlamasının yanında modern bir görünüm de kazandırır.

Yüksek sırtlı tekli koltuk ve berjer koltuk olarak da üretilebilen tasarımın ofis koltuk takımı olarak da kullanımı tercih edilebilir. Zengin kumaş ve desen kartelası ürünü benzerlerinden farklı kılar.

104 x 75 x 95 cm olan sıra dışı ölçü özelliği modern koltuğun rahatlığına vurgu yapar. Modern geniş koltuğun üretim aşamaları, teknik bilgileri, logolu üretim sistemi ve modifikasyon seçenekleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Modern koltuk, işletme, hastane, okul, otel gibi pek çok dekorasyon için uygundur. Yoğun kullanıma dayanıklıdır, deforme olmaz, uzun yıllar kullanılabilir. Koltuğun ayağı metaldir. Ayak rengi, kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Sipariş üzerine üretildiği için döşemeli kısımda deri veya kumaş kullanılabilir. Farklı türlerde, renklerde ve desenlerde deri & kumaş kartelaları mevcuttur. Kullanım amacına ve dekorasyona göre seçim yapılabilir.
  • Ürün kolay temizlenebilir, bakım gerektirmez. Ergonomik yapısı sayesinde rahat oturum sağlar.
  • Koltuk, iç mekan kullanımı için uygundur.
  • Bu seride üretilen yüksek sırtlı tekli koltuk ve berjer ile birlikte aynı dekorasyonda kombin yapılabilir.
  • Sade ve şık tasarımı, dekoratif görünümü, koltuğun projelerde tercih edilmesini sağlar.
  • Ürün ölçüleri w.104cm d.75cm h.95cm

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-402210T Modern Geniş Tekli Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun