NEO-402110T Modern Minimalist Berjer

NEO-402110T-Modern-Minimalist-Berjer-1
NEO-402110T-Modern-Minimalist-Berjer-2

NEO-402110T Modern Minimalist Berjer

 

Modern Minimalist Berjer, her dekorasyona uyum sağlayacak renk seçeneklerine sahiptir. Ofis, otel, hastane ve şirket binalarında kullanılabilir. Konforlu, sağlam ve uzun ömürlüdür.

 

Açıklama

Modern Minimalist Berjer

Modern minimalist berjer, iç mekânlarda keyif köşeleri oluşturmak için çoğunlukla tercih edilir. Sıra dışı tasarımı, rahatlığı ve ebatları ürünü eşsiz kılıyor. Geniş kullanım alanına sahip olan mobilya en çok ofis, otel, lobi, plaza, hastane ve klinikler için tercih edilmektedir. Sade ve yalın tasarıma sahip olan berjer, böylece hem modern hem de klasik mobilya stili ile kolayca harmanlanır.

Minimal Dekorasyonun Vazgeçilmezi Modern Berjer

Sağlam ve dayanıklı yapısıyla dikkat çeken berjer döşeme süngeri, metal ayakları, zengin desen, kumaş ve renk kartelası ile iç mekânları ihtiyaç duyduğu konfor ve şıklığı bir arada sunar. Berjeri dilerseniz aynı serinin yüksek sırtlı koltuğu ve geniş tekli koltuğu ile birlikte kullanmayı tercih edebilirsiniz. İç mekân kullanımı için uygun olan ürün, uzun yıllar keyifle kullanılabilir. 65 x 75 x 95 cm ölçüleri ile dikkat çeken ürün, maksimum konfor sunar.

Horeca işletmeleri, plaza ve ofisler için berjerlere logo da eklenebilmekte ve böylece tasarım tamamen kişisel hâle gelebilmektedir. Modern berjer hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Berjer koltuk, modern dekorasyonlarda veya kontrast olarak farklı tarzlar ile birlikte kullanılabilir. Berjerin ayağı metaldir. Metal ayağın rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Döşemeli kısım için deri veya kumaş kaplama yapılabilir. Sipariş üzerine üretildiği için farklı türlerde, renklerde ve desenlerde deri & kumaş kullanılabilir. Kullanım yerine ve kişisel beğeniye göre seçim yapılabilir.
  • Ürün kolay temizlenebilir, kullanışlı ve dayanıklıdır. Kalabalık işletmelerde güvenle kullanılabilir.
  • Bu ürün iç mekan için uygundur.
  • Bu seride üretilen yüksek sırtlı tekli koltuk ve geniş tekli koltuk ile birlikte aynı dekorasyonda kombin yapılabilir.
  • Sade ve şık tasarımı, abartılı detaylardan uzak yapısı, ürünün projelerde tercih edilmesini sağlar. Ofis koltuğu, otel odası koltuğu, hastane odası koltuğu, bekleme odası koltuğu olarak tercih edilmektedir.
  • Ürün ölçüleri w.65cm d.75cm h.95cm

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-402110T Modern Minimalist Berjer” için yorum yapan ilk kişi siz olun