NEO-404101T Modern Ofis Tekli Koltuk

NEO-404101T-Modern-Ofis-Tekli-Koltuk-1
NEO-404101T-Modern-Ofis-Tekli-Koltuk-2
NEO-404101T-Modern-Ofis-Tekli-Koltuk-3
NEO-404101T-Modern-Ofis-Tekli-Koltuk-4

NEO-404101T Modern Ofis Tekli Koltuk

Ahşap ayaklı tekli koltuğun rahat oturumu, sağlam gövde yapısı ve dekoratif görünümü, öne çıkan özellikleridir. Deri veya kumaş ile döşenebilir. Modern Ofis Tekli Koltuk özel üretim olduğu için renkler kullanıcı tarafından seçilebilir. İşletme, hastane, okul, fabrika, plaza, ofis ve klinik gibi birbirinden farklı iç mekânlar için kullanıma uygun olan tasarım, sade stili sayesinde tüm dekorasyon mobilyaları ile birlikte keyifle kullanılır.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Açıklama

 

Modern Ofis Tekli Koltuk

Modern ofis tekli koltuk, 86 x 80 x76 cm ölçüleriyle şıklığı ve rahatlığı bir arada sunar. Özel üretim olan ürün tasarım aşamasında özelleştirilebilir. Farklı ölçülerle aynı tasarım çizgisinde kanepe olarak da üretilebilen model, böylece yaşam alanlarında uyumlu bir ahenk yaratır.

İşletme, hastane, okul, fabrika, plaza, ofis ve klinik gibi birbirinden farklı iç mekânlar için kullanıma uygun olan tasarım, sade stili sayesinde tüm dekorasyon mobilyaları ile birlikte keyifle kullanılır.

Yalın ve Rahat Ofis Tekli Koltuk

Kaliteli malzemelerden tasarlanan modern ofis tekli koltuk, dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım olanağı sunar. Ahşap ayaklar hem sağlamlık hem de estetik bir görsel oluşturur.

İstenilen renkte boyanan ayaklar bu sayede farklı mobilyalarla da kombinlenebilir. Ofis koltuğunun döşemesi isteğe, tercihe ve kullanım yerine göre deri ya da kumaş kaplama olabilir.

Geniş desen ve renk kartelasına sahip olan tasarım periyodik bakım gerektirmez. İç mekân kullanımı için uygun olan modern ofis tekli koltuk hakkında detaylı bilgi almak, sipariş oluşturmak ve zevkinize göre tasarımı kişiselleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;
  • Ürün, işletme, hastane, okul, otel gibi kalabalık yerler için idealdir. Kaliteli malzeme ve üretim teknikleri sayesinde yoğun kullanıma dayanıklıdır, uzun yıllar kullanılabilir. Ahşap ayaklıdır. Ayak rengi, dekorasyona göre kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. Tercihe göre döşemeli kısımda deri veya kumaş kullanılabilir. Farklı türlerde, renklerde ve desenlerde deri & kumaş kartelaları mevcuttur.
  • Periyodik bakım gerektirmez.
  • Koltuk, iç mekan kullanımı için uygundur.
  • Bu tasarım NEO-404251T Modern Ofis Kanepe olarak da üretilmektedir. Aynı mekanda birlikte dekore edilebilir. Ofis oturma grubu olarak kullanılabilir.
  • Ürün ölçüleri w.86cm d.80cm h.76cm

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-404101T Modern Ofis Tekli Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun