NEO-404251T Modern Ofis Kanepe

NEO-404251T-Modern-Ofis-Kanepe-1
NEO-404251T-Modern-Ofis-Kanepe-3
NEO-404251T-Modern-Ofis-Kanepe-2

NEO-404251T Modern Ofis Kanepe

Deri veya kumaş kaplama seçeneği bulunan Modern Ofis Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. Ofis, otel, hastane, okul gibi kalabalık yerler için idealdir. Ofis kanepesi, otel lobi kanepesi ve bekleme salonu kanepesi olarak kullanılabilen model, insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda bile ilk günkü formunu muhafaza edebiliyor.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Açıklama

 

Modern Ofis Kanepe

Siparişiniz doğrultusunda üretim sürecine alınan Modern Ofis Kanepe, 191.4 x 80 x 76 cm ölçülerinde tasarlanıyor. Dayanıklı ve uzun ömürlü yapısıyla oldukça beğenilen ürün, birçok farklı kullanım alanına sahip.

Ofis kanepesi, otel lobi kanepesi ve bekleme salonu kanepesi olarak kullanılabilen model, insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda bile ilk günkü formunu muhafaza edebiliyor.

Modern Ofis Kanepe ile Dekoratif Görünüm ve Ergonomi Bir Arada

Okul, hastane benzeri kamu kurumları için ideal nitelikteki ürün, dekoratif görünümü ve ergonomik kullanımı sayesinde özel projelerde de sıkça tercih ediliyor. Kolay temizlenebilir, hijyenik bir ürün olan kanepenin ahşap ayak kısmı sizin tercih ettiğiniz renkte boyanabiliyor.

Modern detayların eşlik ettiği şık tasarımıyla öne çıkan ürünün oturum rahatlığı sunan döşemeli kısmında ise deri veya kumaş kullanılabiliyor. Ayrıca döşemeli bölüm için mevcut dekorasyonunuza göre geniş yelpazedeki deri ve kumaş kartelalarından renk ve desen seçimi de yapabiliyorsunuz.

Siz de konforlu, dayanıklı ve şık kanepeye sahip olmak istiyorsanız ürünün teknik detayları, üretim süreci ve fiyat bilgisi hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz model için hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Ürün, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Dekoratif görünümü, ergonomik yapısı sebebiyle projelerde tercih edilmektedir. Kanepenin ayak kısmı ahşaptır. Ahşap ayak, kullanıcı tarafından istenilen renge boyanabilir.
  • Döşemeli kısım için deri veya kumaş kullanılabilir. Dekorasyona ve beğeniye göre renk ve desen seçimi yapılabilir. Farklı türlerde çok sayıda deri ve kumaş kartelası mevcuttur.
  • Kolay temizlenebilir, hijyenik bir üründür.
  • Kanepe, iç mekan kullanımına uygundur.
  • Aynı model, Tekli Koltuk olarak da üretilmektedir.
  • Modern kanepenin farklı dekorasyonlarda kullanılabilir. Ofis kanepesi, otel lobi kanepesi, bekleme salonu kanepesi olarak idealdir. Ayrıca okul, hastane ve çeşitli kurumlar için idealdir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Ürün ölçüleri w.191,4cm d.80cm h.76cm

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-404251T Modern Ofis Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun