NEO-405200T Ofis Klinik Bekleme İkili Koltuk

NEO-405200T-Ofis-Klinik-Bekleme-İkili-Koltuk-1

NEO-405200T Ofis Klinik Bekleme İkili Koltuk

 

Ofis Klinik Bekleme İkili Koltuk, geometrik tasarıma, sağlam gövde yapısına ve rahat oturuma sahiptir. Kalabalık yerler için hem dekoratif hem kullanışlı bir çözümdür. Ayrıca alışveriş merkezi, şirket binası, okul, otel, hastane dekorasyonlarında uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilir.

Açıklama

Ofis Klinik Bekleme İkili Koltuk

Ofis klinik bekleme ikili koltuk, ideal ölçüleri ve geometrik, sıra dışı tasarımıyla iç mekânlarda uyumlu ve estetik bir görsel sağlar. 123 x 78 x 78 cm ebatlarında olan tasarım bekleme koltuğu olarak hastane, klinik, ofis, plaza, okul, fabrika, kamu kuruluşları, alışveriş merkezleri ve sergi salonları gibi alanlarda kullanıma uygundur.

İç mekân kullanımı için ideal olan ürün, aynı tasarım çizgisinde tekli koltuk olarak da üretilmektedir. Tekli ve ikili koltuk takımını ihtiyaç ve isteğe göre birlikte kullanarak uyumlu ve dinamik yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

Kaliteyi Rahatlıkla Buluşturan İkili Koltuk

Kolay temizlenebilen tasarım, toplu kullanım alanlarında rahatlık sunar. Geniş desen ve renk kartelasına sahip olan ürünün döşemesinde nubuk, keten, akrilik, pamuk, suni deri ve süet gibi farklı materyal seçenekleri bulunur.

Yüksek ve kaliteli dansiteli sünger döşemesi uzun süre oturma ve yoğun kullanıma karşı hem dayanıklılık hem de konfor sağlar. İstenilen renkte boyanabilen ayak tasarımı yıllara meydan okuyan dayanıklı kromaj kaplı metal malzemeden üretilir.

Ofis, klinik bekleme ikili koltuğun üretim aşamalarını, teslimat süresini ve logo tasarım detaylarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;
  • Kanepenin ayak kısmı ahşaptır. Ayak rengi için seçim yapılabilir. Farklı tasarımı, rahat oturumu ve dayanıklı olması sebebiyle doğru seçimdir.
  • Döşemeli kısım için farklı türlerde, renklerde ve desenlerde deri ve kumaş kartelaları bulunmaktadır. Dekorasyona uyum sağlayabilir.
  • Sofa, kolay temizlenebilir, bulunduğu yerin hijyen durumuna katkı sağlar.
  • Kanepenin iç mekanda kullanılması önerilir.
  • Bu kanepe ile aynı tasarımda üretilen Tekli Koltuk bulunmaktadır. İstenirse Ofis Koltuk Takımı olarak birlikte kullanılabilir.
  • Ofis bekleme koltuğu, klinik bekleme koltuğu olarak tercih edilmektedir. Ayrıca alışveriş merkezi, şirket binası, okul, otel, hastane dekorasyonlarında kullanılabilir. Kalabalık alanlar için idealdir,  uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilir.
  • Ürün ölçüleri w.123cm d.78cm h.78cm

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-405200T Ofis Klinik Bekleme İkili Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun