NEO-300443T Lüks Döşemeli Restaurant İkili Koltuk

NEO-300443T-Lüks-Döşemeli-Restaurant-İkili-Koltuk-1
NEO-300443T-Lüks-Döşemeli-Restaurant-İkili-Koltuk-3
NEO-300443T-Lüks-Döşemeli-Restaurant-İkili-Koltuk-2

NEO-300443T Lüks Döşemeli Restaurant İkili Koltuk

Otel ve restaurant dekorasyonları için ideal,yemek masalarından oturma mekanlarına kadar birçok alanda kullanabileceğiniz lüks ikili koltuk renk alternatiflidir

BOYUT
Genişlik : 114cm  / 44,8inc
Derinlik : 64cm  / 25,1inc
Sırt Yüksekliği : 84cm  / 33inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 20kg
Stok kodu: NEO-300443T Kategoriler: ,

Açıklama

Lüks Döşemeli Restaurant İkili Koltuk

Şık otel ve restaurant dekorasyonlarınızda fark yaratacak, yemek masalarından oturma mekanlarına kadar birçok farklı alanda kullanabileceğiniz ikili koltukla, misafirlerinize ve müşterilerinize benzersiz bir konfor sunabilirsiniz. İç mekanların tüm ihtiyacı düşünülerek hazırlanan ikili koltuk modelini, dilerseniz cafe ve ev içi alanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Birinci sınıf fırınlamış kayın ağacından dayanıklı gövdesi, lake cilalı şık ayakları ve baklava desenli döşemesiyle kullanıldığı tüm mekanlarda kendini gösterecek olan bu ikili koltuğu, farklı tasarım seçenekleriyle de değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz oturma alanı için sizlere sunduğumuz farklı kumaş ve deri seçenekleri arasında özgürce seçim yapabilirsiniz.

İkili koltuğunuzun ayaklarının ve ahşap gövdesinin rengini de kendi isteklerinize göre değiştirebilirsiniz. Dilerseniz ayaklarda bulunan metal pabuçları mekanınızın ihtiyacına göre kişisel hale getirebilirsiniz.

İkili koltuğun ticari işletmeler için sunduğu bir diğer avantaj ise logo uygulama imkanıdır. Koltuğun döşeme kısmına firmanızın ya da işletmenizin logosunu uygulatarak kurumsal bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Lüks döşemeli restaurant ikili koltuk modeli hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi uygulatmak ve avantajlı fiyatlarla sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal. Ayakları lake cilalıdır. Oturum ve sırt baklava desenli döşemelidir.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ticari alanlar için istenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir. 
  • Ahşap rengi kullanıcı tarafından seçilebilir. Ayaklarda bulunan metal pabuçların rengi değişebilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılabilir. Şık otel ve restaurant dekorasyonları için tercih edilmektedir. Bu ürün loca alanında sohbet amacıyla veya yemek masasının yanında bank olarak kullanılabilir.
  • Restaurant mobilyalarının toptan satışı ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300443T Lüks Döşemeli Restaurant İkili Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun