NEO-300455T Chester Kanepe Özel İmalat

NEO-300455T-Chester-Kanepe-Özel-İmalat-1
Chester Kanepe Özel İmalat NEO-300455T-2
Chester Kanepe Özel İmalat NEO-300455T-3
Chester Kanepe Özel İmalat NEO-300455T-4

NEO-300455T Chester Kanepe Özel İmalat

Projeye özel olarak imalat programına alınan Chester kanepe, kumaş veya deri ile kaplanabilir. Torna ayak rengi kullanıcı tarafından belirlenebilir.

BOYUT
Genişlik : 240cm  / 94,4inc
Derinlik : 93,5cm  / 36,8inc
Sırt Yüksekliği : 77cm  / 30,3inc
Oturum Yüksekliği : 43cm  / 16,9inc
Ağırlık : 68,5kg
Stok kodu: NEO-300455T Kategoriler: , Etiketler:

Açıklama

Chester Kanepe Özel İmalat

Şık ve göz dolduran tasarımı ile dikkat çeken Chester kanepe, şirket ve kamu binalarındaki yönetici odalarında sofistike bir görünüm yaratmak için idealdir. Ürünü dilerseniz otellerin lobi alanlarında ya da restaurantların loca bölümlerinde de kullanabilirsiniz. Ev dekorasyonu ile de uyum yakalayabilen modeli, özellikle salon tasarımları için seçebilirsiniz.

Tamamı döşeme ile kaplanan koltuğun gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal edilmiştir. Bu sayede yıllara dayanacak üstün bir kalite sunar. Kanepe ayakları masif torna uygulaması ile üretilir. Dilerseniz ürün üzerinde değişiklikler yaparak daha kişisel bir tasarım elde edebilir ve firmanızın kurumsal kimliği ile bütünlük oluşturabilirsiniz.

Ürünü, kullanılacağı oturum alanına göre minderli yerine sabit döşemeli olarak da tercih edebilirsiniz. Döşeme kumaşı için farklı bir renk ya da desen seçebilir veya dilerseniz deri ile de kaplatabilirsiniz. Masif ayak rengini de isteğinize göre değiştirebilirsiniz.

Chester kanepe hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlardan faydalanarak ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal. Torna masif ayaklıdır. Tamamı döşemelidir.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Bu ürünün oturum yeri tercihe göre minderli değil sabit döşemeli olarak da üretilebilir.
  • Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından seçilebilir. 
  • Kullanım Yeri: Otel lobi alanı, restaurant loca alanı, şirket ve kamu binalarında yönetici odaları, salon dekorasyonunda tercih edilmektedir.
  • Chester Kanepeyi ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300455T Chester Kanepe Özel İmalat” için yorum yapan ilk kişi siz olun