NEO-300461T Kapitoneli Lobi Kanepe

NEO-300461T-Kapitoneli-Lobi-Kanepe-1
NEO-300461T-Kapitoneli-Lobi-Kanepe-2

NEO-300461T Kapitoneli Lobi Kanepe

Otel lobisi, cafe, loca, şirket binası misafir alanları, ofis bölümleri ve ev dekorasyonunda kullanılabilen kapitoneli kanepe, rahatlığıyla dikkat çekiyor.

BOYUT
Genişlik : 220cm  / 86,6inc
Derinlik : 78cm  / 30,7inc
Sırt Yüksekliği : 79cm  / 31,1inc
Oturum Yüksekliği : 45cm  / 17,7inc
Ağırlık : 63kg

Açıklama

Kapitoneli Lobi Kanepe

Kapitoneli Kanepe, tasarımı ve kaliteli yapısıyla şık tarzından ödün vermeyen firmalar için ideal bir seçenek oluyor. Otel lobisi, cafe, loca, şirket binası misafir alanları, ofis bölümleri ve ev dekorasyonunda kullanılabilen kanepe, rahatlığıyla dikkat çekiyor. Zamansız kapitone tasarımının en işlevsel uygulamalarından biri olan ürün, dayanıklılığı sayesinde uzun süre kullanılabiliyor.

Ürünün gövde kısmından birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor. Oturum ve sırt kısmı döşeme olarak üretilen ürünün ayaklarıysa metal olarak tasarlanıyor. Döşeme kısmı deri veya kumaş olarak tercih edilebilen kanepede, renk ve desen seçimi de kullanıcılara bırakılıyor. Modelde ayak kısmı için farklı metal renkler tercih edilebilirken ayak kısmında metal yerine yine dilediğiniz renkte ağaç da kullanılabiliyor.

Kapitoneli lobi kanepe modelinin yüksek hacimli siparişlerinde, ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabiliyor. Dikiş kalitesiyle de kapitonenin estetik duruşunu vurgulayan kanepe, firmanızın detaylara ve inceliklere önem veren tarzını ortaya koyuyor. İş yerlerinin iç mekanları ve evler için oldukça kullanışlı ve uzun ömürlü bir seçenek olarak değerlendirebileceğiniz ürünün imalat detayları ve modifikasyon seçenekleriyle ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal. Oturum ve sırt döşemelidir. Ayaklar metaldir.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. 
  • Metal ayak rengi kullanıcı tarafından seçilebilir. Lake boyanabilir. Kanepe ayağı ahşap olarak üretilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Otel lobi, cafe loca, şirket binası misafir alanları, ofis bölümleri, ev dekorasyonu gibi alanlarda dekore edilebilir.
  • Kapitoneli Lobi Kanepenin toptan satışı ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300461T Kapitoneli Lobi Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun