NEO-750031T Alüminyum Oturma Grubu Dış Mekan Bahçe

NEO-750031T-Aluminyum-Oturma-Grubu-Dis-Mekan-Bahce-1
NEO-750031T-Aluminyum-Oturma-Grubu-Dis-Mekan-Bahce-3
NEO-750031T-Aluminyum-Oturma-Grubu-Dis-Mekan-Bahce-4
NEO-750031T-Aluminyum-Oturma-Grubu-Dis-Mekan-Bahce-5
NEO-750031T-Aluminyum-Oturma-Grubu-Dis-Mekan-Bahce-10

NEO-750031T Alüminyum Oturma Grubu Dış Mekan Bahçe

Otel, coffee shop, cafe, tatil köyü, bar, restaurant dekorasyonunda konforlu bir kullanım ve şık bir görünüm sağlayan oturma grubudur. Bahçe, teras gibi dış mekan alanlarda kullanılabilir. Renk alternatiflidir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Alüminyum Oturma Grubu Dış Mekan Bahçe

  • Modern tarzda tasarlanan oturma grubu, 2 adet tekli koltuk, 1 adet ikili kanepe, ve 1 adet orta sehpadan oluşmaktadır. Bu parçalar, dekorasyondaki ihtiyaca göre ayrı olarak ve istenilen adette sipariş verilebilir. Aynı modelde üçlü kanepe ve köşe kanepe de üretilebilir. Otel, coffee shop, cafe, tatil köyü, bar, restaurant gibi yoğun ve kalabalık işletmelerde, misafirlere ev konforu sağlar. Ergonomik yapısı, konforlu sohbet zamanına katkı sağlar.
  • Koltuk kollarının üzerinde, kol genişliğinde ve 1,5 cm kalınlığında iroko ahşap bulunmaktadır. İroko üzerine standart olarak teak yağı uygulanmaktadır. Tercihe göre istenilen renkte lake boyanabilir.
  • Alüminyum gövde ile, oturma grubunun hafif olması ve kolay taşınabilmesi için kolaylık sağlanır. Gövde, statik boya ile boyanmaktadır ve tercihe göre mat veya parlak olarak boyanabilir. Ral kartelasındaki tüm renkler uygulanabilir.
  • Minderler için polyester ve akrilik kumaşlar arasından renk ve desen seçimi yapılabilir. %100 kök boyalı akrilik kumaşlar, solmazlık özelliği olan kumaşlardır. Her iki kumaş türü için onlarca renk seçeneği bulunmaktadır. Minderler düz veya kapitoneli olarak üretilebilir. Minder üretiminde yüksek dansiteli sünger kullanılmaktadır. Kolay temizlenebilmesi için fermuarlıdır.
  • Alüminyum oturma grubu, bahçe, teras, balkon, havuz yanı gibi dış mekan alanlarda uzun ömürlüdür. Yağıştan etkilenmez, periyodik bakım gerekmez, uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir. Özel üretim olduğu için, oturma düzeni ve dekorasyona uyum beklentisini karşılar. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-750031T Alüminyum Oturma Grubu Dış Mekan Bahçe” için yorum yapan ilk kişi siz olun