NEO-403300T Modern Bekleme Salonu Kanepe

NEO-403300T-Modern-Bekleme-Salonu-Kanepe-1
NEO-403300T-Modern-Bekleme-Salonu-Kanepe-3
NEO-403300T-Modern-Bekleme-Salonu-Kanepe-4
NEO-403300T-Modern-Bekleme-Salonu-Kanepe-2

NEO-403300T Modern Bekleme Salonu Kanepe

 

Modern Bekleme Salonu Kanepe, sade tasarımı, konforu ve uzun ömürlü yapısı sebebiyle doğru seçimdir. Hem döşeme hem metal ayak için renkler kullanıcı tarafından seçilebilir.

Modern bekleme salonu kanepe hakkında detaylı bilgi almak, satış fiyatı ve üretim aşamalarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Modern Bekleme Salonu Kanepe

Modern bekleme salonu kanepe, minimal tasarım esintileri ve zengin görselliği ile dikkat çeker. Çeşitli desen ve renk seçenekleri ile özelleşen tasarım, farklı dokuya sahip geniş kumaş kartelası ile de farkını ortaya koyar.

Otel, ofis, plaza, kamu kuruluşu, alışveriş merkezi, okul, hastane ve kliniklerin bekleme alanlarında kullanıma uygun olan model, iç mekânlar için özel olarak üretilir. Aynı anda üç kişinin rahatlıkla oturmasını sağlayan ürün, 275 x 87,5 x 63,5 cm’dir.

Yaşam Alanlarına Modern Bir Yorum Getiren Bekleme Salonu Kanepesi

Her mekâna uyum sağlayabilen tasarım, metal malzemeden üretilen ayak tasarımıyla ön plana çıkar. Kromaj kaplı metal ayaklar istenilen renkte boyanabilir. Dayanıklı ve sağlam yapıya sahip olan model, uzun yıllar keyifle kullanılır.

Yumuşak ve kaliteli sünger döşeme ürüne maksimum konfor katar. Modern kanepenin hafif olması taşıma esnasında büyük rahatlık sağlarken kolay temizlenebilir kumaş özelliği ise kullanım aşamasında yüksek konfor sunar. Modern bekleme salonu kanepe hakkında detaylı bilgi almak, satış fiyatı ve üretim aşamalarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Kanepenin ayak kısmı metaldir. Krom kaplama veya istenilen renkte statik boyalı olarak üretilebilir. Farklı tasarımı, konforlu ve dayanıklı olması sebebiyle dekorasyonlarda tercih edilmektedir.
  • Döşemeli kısım için tercihe göre deri veya kumaş kullanılabilir, renk ve desen seçimi yapılabilir. Bulunduğu ortama uyum sağlaması için, farklı türlerde ve çok sayıda deri & kumaş kartelası mevcuttur.
  • Kolay temizlenebilir, kullanışlı bir üründür.
  • Kanepenin iç mekanda kullanılması önerilir.
  • Koleksiyonda, bu kanepe ile kombin yapılacak çok sayıda alternatif bulunmaktadır.
  • Ofis kanepesi, otel lobi kanepesi, bekleme salonu kanepesi olarak tercih edilmektedir. Ayrıca alışveriş merkezi, şirket binası, hastane dekorasyonları için de idealdir. Kalabalık alanlarda uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilir.
  • Ürün ölçüleri w.275cm d.87,5cm h.63,5cm

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-403300T Modern Bekleme Salonu Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun