Kütük Masa Tablası

Kütük Masa Tablası Modelleri

Tamamen doğal ahşap sevenlere özel olarak tasarladığımız kütük masa tablası ürünümüz, bulunduğu ortama sadece şıklık değil bambaşka bir hava katacak. Tarz bir model olan ve belirli net kesim kurallarını yıkarak ezber bozan cafe kütük masa tabla ürünümüzü, farklı masa ayaklarımızla birleştirebilirsiniz.

Kütük Masa Tablası Kullanım Alanları

Kütük masa tablasını dilediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. İsterseniz bahçenizde, isterseniz evinizde yemek masası olarak kullanabilirsiniz. Her alanda şıklık katacak olan ürünümüz; hastane AVM ve restaurant gibi birbirinden farklı sektörlerde tercih edilen ürünler arasındadır.

Kütük Masa Tablası Özellikleri

Tamamen doğal, ağacın yapısını ve damar görünümünü bozmadan farklı şekillerde tek parça halinde ürettiğimiz masa ebatları değişebiliyor. Eğlence mekanları arasında bar ve otel gibi işletmelerin uygun alanlarında kullanımı yaygındır.

Kütük Masa Tablası Sipariş ve Teslimat

Toptan alımlarınızda uygun fiyatlara sizlere sunduğumuz kütük masalara uygun, masa ayaklarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Kütük Masa Tabla Fiyatları

Kütük masa tabla fiyatları en uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz. Doğal görünüm sevenler için oldukça şık ürünlerimiz arasındadır.