Rattan Koltuklar

Rattan Koltuklar Modelleri

Rattan koltuklar müşterilerin istediğine göre farklı ebatlarda tercih edilebilen ürünlerdir. Rattan koltuk olarak adlandırılan ürünler, plastikten üretilmiş, son derece sağlam, işlemeli yapıya sahip olmasıyla tanınmaktadır. Farklı renkleri tercih edilerek iç-dış mekanlarda kullanılabilir.

Temizliği Kolay

Otel işletmelerinde, havuz başında sıkça gördüğümüz rattan koltuk takımları, dış etkilere karşı oldukça dayanıklı olduğu için tercih edilmektedir. Temizliği kolay olması, iş yükünü azaltmaktadır.

Restaurant işletmelerinde iç-dış mekanlarda tercih edilen rattan koltuklar, dilenirse ikili ya da üçlü formlarda da sipariş edilebilmektedir. Ürün boyutları, işletmenin içine göre ayarlanarak en iyi konumlandırma yapılabilir.

Cafe işletmelerinde, kenarlarında kolçakları olmayan modelleri tercih edilebilir. Bunun yanında farklı işletmelerde, işlevine göre deniz kenarında ve havuz başında da kullanılabilir.

Farklı Modeller

Bar ve otellerin içinde de tercih edilebilen ürünler arasında olan rattan sandalyeler, rattan koltuklar, son derece kibar olmasının yanı sıra rahat ve kolay temizlenir özelliklere sahiptir.

Hastane Avm gibi bölgelerde, dış dinlenme mekanlarında da rattan koltuk tercihi oldukça sık görülür. Neo Horeca firması, birbirinden farklı rattan koltuklarla hizmet vermektedir.