Rattan Görünümlü Koltuk

Bahçe mobilyaları, yaz aylarında, sohbet ve dinlenme amacıyla geçirilen zamanı, konforlu hale getiren ürünlerdir. Rattan görünümlü koltuklar, geniş oturum alanları ve ergonomik tasarımları sayesinde keyifli kullanım sağlar. Bazı modeller, bahçe oturma grubu olarak da üretilmektedir. İkili ve üçlü kanepeler ile birlikte kullanılabilir. Ayrıca koltukların arasına orta sehpanın yanı sıra, dikdörtgen yemek masası da konulabilir.

Rattan görünümlü koltuklardan bazıları demonte olabilme özelliğine sahiptir. Diğerleri ise istiflenebilir. Böylelikle taşıma ve depolama için kolaylık sağlanır. Demonte koltukların kurulumu pratiktir.

Ev dekorasyonu ve ticari kullanım için idealdir. Otel, şirket, hastane, fabrika işletmelerinin cafe bölümü için tercih edilmektedir. Ayrıca sosyal tesis, tatil köyü, restaurant, alışveriş merkezi, konut sitesi gibi yerlerde bahçe koltuğu olarak kullanılabilir. UV katkılı olduğu için renkleri solmaz.

Rattan görünümlü plastik bahçe mobilyaları grubunda, sandalyeler, oturma grupları, bar sandalyeleri, bar masaları, şezlong ve salıncak bulunmaktadır. İlgili kategorilerde inceleyeniz.

Rattan görünümlü koltuklar, minderli olarak sipariş verilebilir. Akrilik ve polyester kumaşlar arasından renk seçimi yapılabilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.