Rattan Görünümlü Şezlong

Rattan Görünümlü Şezlong

Rattan görünümlü şezlong ürünleri, otellerin açık ve kapalı alanlarında, misafirlerin dinlenme alanlarında kullanarak konfor alanı yaratmayı hedeflemektedir. Tatilleri boyunca dinlenme imkanı bulmak isteyen insanlara hizmet eden oteller, misafirlerinin konforunu düşünmelidir.

Rattan Şezlong Modelleri

Otel işletmelerinde kullanılmak üzere logolu olarak üretimi sağlanan rattan sandalye, rattan şezlongların en güvenilir şekilde temin edilebileceği firmalar arasında yer alan Neo Haoreca, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Farklı renk seçenekleriyle havuzlarınızın başında keyifli zaman geçirmeye yardımcı olmaktadır.

Rattan Şezlong Fiyatı

Bahçe ve deniz kıyısında kullanılmak üzere, sipariş adedine göre fiyatlama yapılan şezlonglar, uygun fiyatlı olarak işletmeden sipariş edilebilir. Güvenilir teslimat sayesinde, işletmenizin parlamasını ve misafirlerinizin rahat etmesini sağlarsınız.

Rattan Şezlong Çeşitleri

Havuz kenarında, misafirlerin üzerine eşyalarını bırakarak, havuz keyfi yaptıkları işletmelerde, olmazsa olmaz olan şezlonglarda üç farklı renk seçeneği sunmaktadır. Kahverengi, lacivert ve beyaz renklerden dilenen sipariş edilebilir. Plaj ve deniz kenarında kullanılan özel ürün, hava şartlarına uygun olarak üretilmiştir. Böylece yağmurdan ve denizden deforme olmadan uzun yıllar kullanım sağlamaktadır.