Plastik Bank

Plastik Bank

Ahşap formda üretilen plastik bank ürünümüz dilediğiniz renklerde kullanıma sunuluyor. Bulunduğu ortama ferahlık getiren tasarımı ile kullanımı oldukça hafif. Hava koşullarına uyumlu ve silinebilir yapısıyla daima hijyenik.

Plastik Bank Özellikleri

Yeni nesil banklar arasında yer alan plastik banklar; kullanım rahatlığı, taşınabilir hafif yapısı ve hava koşullarına dayanıklı özelliğiyle tercihler arasında yer alıyor. Özellikle dış mekan mobilya ürünlerimiz arasında şık görünümüyle peyzaj alanlarınızı daha şık bir hale getirebileceksiniz.

Neden Plastik Bank?

Plastik bank tercihlerinin en büyük nedenleri arasında taşınabilir portatif yapıda olması vardır. Restoran, otel ya da AVM gibi alanlarda birden fazla kullanılan plastik bankların her zaman temiz olması ve taşınabilmesi önemlidir. Bu ihtiyacı karşılayan plastik bank ürünümüz toplu alanların vazgeçilmezi oluyor.

Plastik Bank Sipariş ve Teslimat

Plastik bank siparişlerinizi perakende ya da toptan talep olarak tarafımıza iletmeniz yeterlidir. Stok durumuna uygun olarak en hızlı sürede siparişlerinizi hazırlıyor ve teslim ediyoruz.

Plastik Bank Fiyatları

Plastik bank kullanışlı yapısı, her koşula uyum sağlaması, kaliteli olmasının yanında, toptan siparişlerde fiyatıyla da adından söz ettiriyor.