Polikarbon Bar Sandalyesi

Polikarbon sandalyeler, şeffaf sandalye olarak da adlandırılır. Polikarbon bar sandalyesi koleksiyonunda, farklı kullanım alanlarına göre üretilen tasarımlar incelenebilir. Hem ev dekorasyonu hem ticari kullanım için ideal ürünler, görünüm ve dayanıklılık anlamında beklentilerin ötesinde kullanım sağlar. Cafe, hotel, bar, gece kulübü gibi kalabalık işletmelerde, uzun yıllar kullanılabilir. Bazı modeller özellikle düğün ve davet organizasyonları için üretilmektedir. Bu modeller klasik tarzda tasarlanmıştır. Özel misafirler için, göz alıcı ve akılda kalıcı dekorasyon oluşturulabilir. Polikarbon bar sandalye modelleri ile birlikte kullanılacak masalar için bar masaları sayfası incelenebilir. Dekorasyona ve kullanıma en uygun model belirlenebilir.

Polikarbon bar sandalyesi, iç ve dış mekan sandalye kullanımı için uygundur. Ürünler hava şartlarına karşı dayanıklıdır.. Bahçe, veranda, havuz yanı, deniz kenarı gibi dış mekan alanlarda güvenle kullanılabilir, özenli kullanım gerektirmez. Tercihe göre minderli olarak sipariş verilebilir. Dış mekan kullanımı için minderler, %100 kök boyalı akrilik kumaşlar ile üretilir. Çok sayıda renk ve desen seçeneği arasından seçim yapılabilir.

Ergonomik ölçüler ve konfor hedeflenerek oluşturulan tasarımlar, uzun süreli oturumda dahi rahatlık sağlar. Polikarbon bar sandalyesi ile detaylı bilgi almak ve avantajlı fiyat ile sipariş vermek için bizimle iletişime geçiniz.