Metal Bar Masası

Metal Bar Masası Modelleri 

Bar masaları arasında tercih edilen bar mobilyaları arasında yer alan metal malzemeden yapılmış ürünler, silinebilir ve kolay taşınabilir özelliğiyle işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

Metal Bar Masası Özellikleri

Eğlence mekanları, otel var bölümü gibi alanlarda kullanılan metal bar masası ürünümüz, kullanımı konusunda rahatlık sunuyor. İç ve dış alanda kullanılabilen ve kolay muhafaza edilen bu ürün ile rahat hizmet sunabileceksiniz.

Neden Metal Bar Masası

Ağaç ürünler ya da döküm ürünlere alternatif olarak kullanılan metal bar masaları, kolay depolama ve taşınma özelliği ile kolay düzenleme imkanı sağlıyor.

Metal Bar Masası Sipariş ve Teslimat

Metal bar masası sipariş için toptan ve perakende seçeneklerimiz mevcuttur. Hızlı teslimat ile sipariş adetlerinize uygun stokları göz önünde bulundurularak kısa sürede teslim ediyoruz.

Metal Bar Masası Fiyatları

Metal bar masası toptan siparişlerinizde özel indirimler sunuyoruz. Bütçenizi zorlamayacak fiyatlara işletmenizi yeniliyoruz. Toptan alımlarda bar masası ya da diğer bar mobilyalarımızı gözden geçirebilir, alımlarınızı toptan listenize ekleyerek daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.