siesta kanepe

Siesta Kanepe Modelleri

Yüzlerce farklı çeşidi ile beğenilerinize sunduğumuz Siesta kanepe modelleri sayesinde daha şık mekanlara sahip olabilirsiniz. Siesta markalı otel ve benzeri çok sayıda yerde kullanım olanağı tanımaktadır.

Restaurant Siesta Kanepe

İhtiyaca uygun modellerde tasarladığımız restaurant kanepe modellerinde sizlerin beklentilerine öncelikli sırayı vermekteyiz. Konforlu kullanımıyla ön plana çıkan bu koltuklar cafe ve benzeri mekanlarda da şık görüntüsü ile sıklıkla tercih edilmektedir. Siesta kanepe modellerimiz birçok farklı alternatifi ile birlikte bar konseptinde de kullanılmakta ve sunduğu konfor ile beklentileri karşılamaktadır.

Home Ofis Siesta Kanepe

Modern çizgilerde üretilen Sieasta kanepe tasarımlarımız home ofis kullananlara da en keyifli çözümü sunmaktadır. Her tarza uygun modelleri ile dikkat çeken home ofis Siesta koltuk modellerimiz dayanıklı yapısı ile uzun yıllar kullanılmaya devam etmektedir.

Hastane Siesta Kanepe

Hasta ve hasta yakınlarının konforu için tasarladığımız hastane Siesta kanepe tasarımlarımız ile de beklentileri karşılamaktayız. Sizlere sunduğumuz Siesta kanepe modelleri içerisinden ihtiyacınıza en uygun modeli seçebilirsiniz.

AVM Siesta Kanepe

AVM içerisinde dinlenme koltuğu amacı ile de kullanılabilen Siesta kanepe modellerimiz konforu ve şıklığı bir arada yaşatıyor. Siesta fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için her zaman bize ulaşabilirsiniz. En özel ve kullanışlı Siesta çeşitleri ile sizlere hizmet sunmaya devam etmekteyiz.