Bar Sandalyeleri Bar Tabureleri

Bar Mobilyaları - Bar Sandalyeleri - Bar Tabureleri

Bar sandalyeleri bar tabureleri işletmelerin ve otellerin olmazsa olmazıdır. Yüksek tabureler, barın hemen önünde yer alır ve insanların rahatça bardan içecek almasını sağlar. Kaliteli malzemelerden yapılmış bar sandalyelerinin alınması, müşteri memnuniyetini de artırmaktadır.

Bar Mobilyaları Modelleri

Birbirinden farklı, iç ve dış dekorasyonunuza uygun olacak bar mobilyaları satın almak istiyorsanız, firmayı ziyaret edebilirsiniz. Ürünlerinin her birinde özel malzeme kullanan firma, müşterilerine metal sandalyeden ahşap sandalyeye kadar geniş alanda hizmet sağlamaktadır.

Bar Mobilyaları Fiyatı

Uygun fiyatlı bar mobilyaları satın almak isteyenler, uzun yıllar boyunca kullanacakları ürünler için güvenilir işletmelerden satın alım yapmalıdır. Neo Horeca firması, müşterilerine farklı çizgilerde ürünler sunarak, seçim şansını artırmaktadır.

Bar Mobilyaları Çeşitleri

Bar mobilyaları işletmelerin tarzına uygun olarak seçilmelidir. Yenilikçi firma Neo Horeca Mobilya, müşterilerine otellerinde ve işletmelerinde kullanmak üzere, birbirinden şık, zarif ve rahat bar mobilyaları sunmaktadır. Ürünler arasında döşemeli ve metal sandalyeler, plastik ve rattan tabureler, ahşap ve iroko bar sandalyesi çeşitleri bulunmaktadır.