NEO-750030T Örgülü Dinlenme Koltuğu Otel

Örgülü Dinlenme Koltuğu Otel NEO-750030T
Örgülü Dinlenme Koltuğu Otel NEO-750030T-2

NEO-750030T Örgülü Dinlenme Koltuğu Otel

0 out of 5

Göz alıcı tasarıma sahip dinlenme koltuğu, bahçe, veranda, teras gibi dış mekan alanlarda keyifli kullanım sağlar. Örgü ve minder için renk seçimi yapılabilir. Otel, tatil köyü, spa dekorasyonları için idealdir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Örgülü Dinlenme Koltuğu Otel

  • Dinlenme ve sohbet zamanı için tasarlanan ürün, göze hitap eden şık bir dekorasyonun parçası olmaya adaydır. Rahat oturumu, vücudu saran tasarımı, insanların keyifli zaman geçirmek için bulunduğu otel, tatil köyü, spa, havuz işletmelerinde misafirlerin keyifli vakit geçirmesini sağlar. Yuvarlak hatlarda tasarlanan ürün, sıcak bir görünüm sağlamaktadır. Dekorasyona uygun olan yerlerde iç mekanda da kullanılabilir. Bütün özel üretim mobilyalarda olduğu gibi, renk seçimleri mimarlar ve işletme sahipleri tarafından yapılabilir. Böylelikle bulunduğu alana uyum sağlanmış olur. Sağlan gövde yapısı sayesinde, çok yüksek sayıda misafir kabul eden büyük işletmelerde, uzun yıllar kullanılabilir. Bahçe, balkon, veranda, teras gibi dış mekan alanlar için idealdir.
  • Dinlenme koltuğunun gövdesi alüminyum borudan üretilmektedir. Malzeme, özelliği itibari ile hafiftir ve sudan etkilenmez. Ral kartelasından seçilen renk, ürün üzerine statik boya olarak uygulanır. Statik boya, tercihe göre mat, parlak veya texture olabilir.
  • Ürün üzerinden bulunan minder ve sırt yastığı için farklı türlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Koltuğun kullanılacağı yere göre, incelenebilecek çok sayıda kumaş & deri kartelası mevcuttur. Örneğin; Polyester, akrilik, kadife, keten, pamuk, şönil, deri, süet, nubuk gibi. Hem minder hem sırt yastığı, kolay temizlenebilmesi için fermuarlıdır. Minderler, yüksek dansiteli sünger ile üretilmektedir. Sırt yastığında elyaf bulunur. Minder ve yastık, fitilli veya fitilsiz olarak dikilebilir. Ayrıca yine isteğe göre minder & sırt yastığı, kapitoneli olarak üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Alüminyum gövde üzerinde bulunan ip örgü, renk alternatiflidir. Dinlenme koltuğunun kullanılacağı yere göre UV katkılı ip örgü seçeneği bulunmaktadır. Bilgi isteyiniz.
  • Özel üretim dinlenme koltuğu, göze alıcı tasarımı, ergonomik yapısı, hafif olması sayesinde, benzerlerinden bir adım öndedir. Kalabalık işletmeler için doğru seçimdir. Kaliteli malzeme ve doğru üretim teknikleri sayesinde dayanıklıdır, dekorasyonda değişiklik yapılmak istendiği zamana kadar sağlamlığını korur. Dinlenme koltuğunun yanında kullanmak üzere, istenilen özelliklerde yan sehpa üretilebilir. Örgülü dinlenme koltuğu ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo