NEO-300312T Otel Odası Cafe Döşemeli Koltuk

NEO-300312T-Otel-Odası-Cafe-Döşemeli-Koltuk-1
NEO-300312T-Otel-Odası-Cafe-Döşemeli-Koltuk-4
NEO-300312T-Otel-Odası-Cafe-Döşemeli-Koltuk-3
NEO-300312T-Otel-Odası-Cafe-Döşemeli-Koltuk-2

NEO-300312T Otel Odası Cafe Döşemeli Koltuk

Döşemeli Koltuk, iç mekan kullanımı için idealdir. Otel odası, cafe, yatak odası dekorasyonunda kullanılabilir. Bekleme koltuğu olarak da tercih edilebilir.

BOYUT
Genişlik : 74cm  / 29,1inc
Derinlik : 75cm  / 29,5inc
Sırt Yüksekliği : 78cm  / 30,7inc
Oturum Yüksekliği : 43cm  / 16,9inc
Ağırlık : 13,3kg

Açıklama

Otel Odası Cafe Döşemeli Koltuk

Döşemeli koltuk modeli, özellikle otel ve cafelerin öncelikli tercihi olsa da, evin salon ve yatak odası dekorasyonunda veya iş yeri, okul, hastane gibi kurumların dekorasyonlarında da ideal biçimde uyum sağlar. Kurumların bekleme yerlerinde, otel, cafe ve restoranların müşteri ağırlama yerlerinde kullanılan bu koltuk modeli, ergonomik yapısıyla kullanıcıları memnun etmektedir. Bu yüzden işletmelerin güvenle tercih edebileceği koltuk modellerinden biridir.

Döşemeli koltuk modeli, ahşap ayaklardan ve döşemeli sırt bölümünden oluşur. Ahşap ayaklar ceviz veya meşe rengi tercih edilebilir veya lake boya ile farklı renklerde sipariş verilebilir. Döşeme kısmında ise kumaş veya deri tercih edilebileceğiniz gibi, dilediğiniz renk ve desende de seçim yapabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz takdirde ürünün döşeme kısmında logo uygulaması da talep edebilirsiniz. Böylece her yönü ile işletmenizi yansıtan koltuklara sahip olabilirsiniz.

Döşemeli koltuk modeli için vereceğiniz toplu siparişlerde istediğiniz modifikasyonları yaptırabilirsiniz. Renk ve desen çeşitleri, logo uygulaması, teknik bilgiler, teslimat ve fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilir ve dilerseniz ürün siparişinizi hemen verebilirsiniz.

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 

  • Kullanılan Malzeme: Ayaklar ahşap, oturum ve sırt bölümü döşemelidir.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Ahşap ayak rengi tercihe bağlı olarak değişebilir. Lake boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılabilir. Otel odası, cafe, salon, yatak odası dekorasyonunda kullanılabilir. Ayrıca şirket, okul, hastane gibi kurumlarda misafir bekleme bölümleri için idealdir.
  • Otel mobilyası modelleri toptan satışı ile ilgili bilgi için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300312T Otel Odası Cafe Döşemeli Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun