NEO-408100T Hastane Kuaför Ofis Bekleme Koltuğu

NEO-408100T-Hastane-Kuaför-Ofis-Bekleme-Koltuğu-1
NEO-408100T-Hastane-Kuaför-Ofis-Bekleme-Koltuğu-2
NEO-408100T-Hastane-Kuaför-Ofis-Bekleme-Koltuğu-5
NEO-408100T-Hastane-Kuaför-Ofis-Bekleme-Koltuğu-3
NEO-408100T-Hastane-Kuaför-Ofis-Bekleme-Koltuğu-4
NEO-408100T-Hastane-Kuaför-Ofis-Bekleme-Koltuğu-6

NEO-408100T Hastane Kuaför Ofis Bekleme Koltuğu

Hastane Kuaför Ofis Bekleme Koltuğu, otel, avm, cafe, hastane gibi kalabalık alanlarda kullanılan uzun ömürlü ve dekoratif görünümlü koltuktur. Metal ve ahşap ayak alternatifleri bulunmaktadır. Çok yönlü kullanıma sahip olan model hakkında daha detaylı bilgi almak, desen ve renk özelliklerini belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Açıklama

Hastane Kuaför Ofis Bekleme Koltuğu

Çok amaçlı kullanım sağlayan Hastane Kuaför Ofis Bekleme Koltuğu, şık tasarımı ve konforlu yapısıyla geniş kullanım alanına sahiptir. Tasarımı özelleştiren detayları ile ön plana çıkan model, 64,5 x 60,2 x 69 cm ebatlarındadır.

İç mekân kullanımı için uygun olan ürün, bekleme koltuğu olarak ofis, hastane, klinik, okul, lobi, alışveriş merkezi, müze ve sergi gibi alanlarda dekore edilebilir.

Dekoratif Görünümlü Bekleme Koltuğu

Zevke ve dekorasyon stiline göre bekleme koltuğunun ayakları metal ya da ahşap olarak iki farklı seçenek ile tasarlanabilir. Ahşap veya metal olan ayaklar yine tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.

Yuvarlak sırt tasarımlı koltuğun oturma bölümünde poliüretan sünger kullanılır. Böylece uzun saatler oturarak çalışılan ofis ve iş yerlerinde yüksek konfor sağlar. Deri ve kumaş döşemesi zengin renk ve desen alternatifleri ile birleşir.

İç mekân kullanımına uygun tasarlanan bekleme koltuğu, kolay temizlenebilen ve bakım gerektirmeyen üretim özellikleri ile de dikkat çeker. Çok yönlü kullanıma sahip olan model hakkında daha detaylı bilgi almak, desen ve renk özelliklerini belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Opsiyonları;
  • Yuvarlak sırtlı koltuğun ayakları tercihe göre ahşap veya metal olarak üretilmektedir. Hem ahşap hem metal ayak için renk seçimi yapılabilir. Modern tarzı, sağlam gövde yapısı ile öne çıkmaktadır. Oturum kısmı poliüretan süngerdir. Açık sırt ve kapalı sırt olarak iki farklı oturum kalıbı bulunmaktadır.
  • Tercihe göre deri veya kumaş döşenebilir. Her ikisi için çok sayıda renk ve desen alternatifi bulunmaktadır.
  • Kolay temizlenebilir, bakım gerektirmez.
  • Koltuk, iç mekan kullanımına uygundur.
  • Bekleme koltuğun kullanım alanı çoktur. Hastane bekleme koltuğu, kuaför bekleme koltuğu, ofis bekleme koltuğu olarak kullanılmaktadır. Ayrıca alışveriş merkezi, cafe, okul, otel gibi kalabalık yerler için idealdir.
  • Ürün ölçüleri w.64,5cm d.60,2cm h.69cm

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, toptan satış fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-408100T Hastane Kuaför Ofis Bekleme Koltuğu” için yorum yapan ilk kişi siz olun