bekleme koltuğu

Bekleme Koltuğu Modelleri

Bekleme koltuğu ürünleri, kanepe tercih etmek istemeyenlerin kaçış noktası olmaktadır. Her bir misafirinizi özel hissettirmek için sizler de bekleme alanlarınızda desen ve kumaş çeşitleriyle bekleme koltukları tercih edebilirsiniz.

Otel ve restaurant işletmelerinde, içeriye müşteri alırken gerekli işlemlerin yapılması için bekleme alanları bulunmaktadır. Misafirlerinize ilk izlenim vereceğiniz yerlerde rahat mobilyaları Neo Horeca firmasından sağlayabilirsiniz.

Dizayna Uygun Tercihler

Cafe iç dizaynında, metal koltuklar, tekli koltuklar günümüzde öne çıkmaktadır. Böylece müşterilerinizin birey olarak önemli olduğunu onlara hissettirirsiniz. Bar işletmelerinizde de farklı tarzlarda yüksek koltuklar kullanabilirsiniz.

Ofis ve home ofis işletmelerinizde, misafirlerinizi görüşmeye almadan önce bekletirken onların konforunu düşünmelisiniz. Güven veren ve tarzı olan mobilyalar, sizleri bekleyen misafirlerinize güven verecektir.

Rahat Bekleme Koltukları

Hastane ve diş hekimi kliniklerinde, dışarıda bekleyen danışanlarınıza rahat ve ortamın tarzına uygun mobilyalar sunabilirsiniz. Sabit, dönebilen, minimal ya da battal koltuklar kullanabilirsiniz.

Avm içinde yer alan bekleme bölümlerinde, kullanacağınız mobilyalar, müşterilerinizin dinlenmesine ve sonrasında daha çok gezerek alışveriş yapmasına yardımcı olur. Rahat mobilyalar, müşteri memnuniyetini artıracaktır.