NEO-420101T Otel Plaza Lobi Koltuk

Otel Plaza Lobi Koltuk NEO-20101T

NEO-420101T Otel Plaza Lobi Koltuk

Ürün otel, plaza, ofis, fabrika, klinik, hastane ve kamu kurumu gibi ortak kullanım alanlarında tercih edilebilir. Bu alanların lobi, yönetici odası, bekleme odası, bina girişi gibi bölümlerinde kullanılmak için özel olarak tasarlanır. Şık ve modern bir tasarıma sahip olan koltuk ev dekorasyonunda da kullanılabilir.

Otel Plaza Lobi Koltuk hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Açıklama

Otel Plaza Lobi Koltuk

Sade ve şık bir görünümle beğeniye sunulan Otel Plaza Lobi Koltuk, kullanışlı tasarımıyla konforlu bir oturma alanı oluşturur. Modern tasarımı sayesinde kullanılan alandaki diğer modüllerle uyum yakalar. İnsan sirkülasyonunun olduğu alanlarda kullanım için ideal olan koltuk, kaliteli malzemelerden üretildiği için uzun ömürlüdür.

Otel Plaza Lobi Koltuk Kullanım Alanları ve Özellikleri

Ürün otel, plaza, ofis, fabrika, klinik, hastane ve kamu kurumu gibi ortak kullanım alanlarında tercih edilebilir. Bu alanların lobi, yönetici odası, bekleme odası, bina girişi gibi bölümlerinde kullanılmak için özel olarak tasarlanır. Şık ve modern bir tasarıma sahip olan koltuk, NEO-420251T Otel Plaza Lobi Kanepe olarakta üretilir. Birlikte kullanıldığında şık bir ofis oturma grubu oluşturur. Ayrıca ev dekorasyonunda da kullanılabilir.

Ahşap gövdesi 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanımıyla dayanıklı bir özellik kazanır. Aynı malzemeden üretilen ve düz, uzun bir profili olan ayakları ise üzerindeki tüm yükü kolaylıkla taşır. Çökme yapmayan yüksek dansiteli sünger üzerindeki döşeme kullanıcının isteğine göre uygulanır. Kullanıcının karteladan seçeceği kumaş, renk ve desen örnekleriyle döşenen koltuk kullanıma hazır hale gelir. İstediğiniz görünümdeki koltuğu sipariş etmek ve ürün hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

Opsiyonları;
  • Ofis koltuğu, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.91cm d.79cm h.75cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Ahşap ayaklar tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Ofis koltuğu ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-420101T Otel Plaza Lobi Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.